استیضاح ترامپ به حالت تعلیق درآمد

به گزارش وبلاگ ساعت فروشی به نقل از هیل، نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا و رهبر دموکرات های این مجلس اعلام نموده در حال حاضر تصمیم برای رای گیری عمومی در ارتباط با تحقیقات پیرامون استیضاح ترامپ را به حالت تعلیق درآورده است.

استیضاح ترامپ به حالت تعلیق درآمد

گفته شده این تصمیم پلوسی پس از برگزاری جلسات متعدد با رهبران و کمیته های حزبی دموکرات ها اتخاذ شده است.

در عین حال تاکید شده با وجود تعلیق فعلی جلسه مجلس نمایندگان برای تحقیقات پیرامون استیضاح ترامپ، اما این امکان وجود دارد که در آینده نیز باردیگر این روند از سر گرفته گردد.

تصمیم رئیس مجلس نمایندگان آمریکا برای تعلیق جلسه تحقیقات پیرامون استیضاح ترامپ در شرایطی عنوان شده که پیش از این کاخ سفید و دولت ترامپ در روند انجام این تحقیقات کارشکنی هایی نموده و با این تحقیقات همکاری ننموده بودند.

شروع تحقیقات اخیر برای استیضاح ترامپ در مجلس نمایندگان از ماجرای علنی شدن درخواست او از رئیس جمهور اوکراین برای تحقیق درباره فعالیت های پسر جوبایدن، رقیب احتاقتصادی او در انتخابات ریاست جمهوری آینده شروع شد و افشای مشروط کردن یاری اقتصادی دولت آمریکا به اوکراین در ازای انجام خواسته مورد نظر ترامپ به رسوایی اوکراین برای ترامپ مشهور شد.

مخالفان ترامپ او را به سوءاستفاده از قدرت متهم کردند و خواهان استیضاح او شده بودند، اگرچه در مقابل کاخ سفید طرح چنین استیضاحی را غیرقانونی عنوان نمود.

تا کنون 228 نماینده دموکرات از استیضاح ترامپ حمایت نموده بودند، که حال روند استیضاح به حالت تعلیق درآمده است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "استیضاح ترامپ به حالت تعلیق درآمد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استیضاح ترامپ به حالت تعلیق درآمد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید