ایران هسته ای برای ایرانیان یک افتخار ملی است، اراده قاطع ایران در نشست ژنو

به گزارش وبلاگ ساعت فروشی، خبرنگاران: یک عضو ارشد آموزشگاه علوم اجتماعی چین به غرب خاطرنشان ساخت که موضوع هسته ای برای یکایک ایرانیان یک افتخار ملی به شمار می آید و این موضوع برای آنان بسیار حساس و با اهمیت است.

ایران هسته ای برای ایرانیان یک افتخار ملی است، اراده قاطع ایران در نشست ژنو

به گزارش خبرنگار اعزامی وبلاگ ساعت فروشی به زنو، یک عضو آموزشگاه علوم اجتماعی کشور چین در گفت وگویی با شبکه سی سی تی وی با اشاره به شروع دور جدید مذاکرات ایران هسته ای و گروه 1+5 که تا ساعاتی دیگر در کاخ ملل شهر ژنو برگزار می گردد، گفت: طرفین در این دوره از مذاکرات کار بسیار سنگین و پیچیده ای دارند زیرا طرفین مذاکره کننده هنوز گام های عملی برای حرکت در جهت تعامل و برطرف نگرانی ها را برنداشته اند.

خانم هی ژون کارشناس ارشد آموزشگاه علوم اجتماعی چین ، در این گفت وگوی خبری گفت که مسئله هسته ای برای یکایک ایرانیان یک افتخار ملی به شمار می آید و بسیار حساس و مهم برای آنان است از این رو رهبر ایران بر روند مذاکرات ایران و گروه 1+5 نظارت جدی دارد و تصمیم گیری نهایی در باره این پرونده با نظر ایشان انجام می گردد.

وی اضافه نمود: قرار نیست که در این دور از مذاکرات به نتیجه نهایی منتج گردد اما می توان پیش بینی کرد که دو طرف گام های بلندی را برای برطرف سوتفاهمات بردارند.

این کارشناس ارشد چینی خواسته های اصلی ایران را به رسمیت شناختن حق هسته ای ایران و برطرف تحریم ها غرب علیه این کشور دانست و پیش بینی کرد که این خواسته ها در حول مذاکرات امروز این کشور و گروه 1+5 مطرح خواهد شد.

منبع: تسنیم

به "ایران هسته ای برای ایرانیان یک افتخار ملی است، اراده قاطع ایران در نشست ژنو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایران هسته ای برای ایرانیان یک افتخار ملی است، اراده قاطع ایران در نشست ژنو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید