توصیه پلیس راه به رانندگان و شرکت کنندگان در مراسم یادواره شهدای ایل شوهان

به گزارش وبلاگ ساعت فروشی، رئیس پلیس راه استان ایلام گفت: رانندگانی که قصد شرکت در یادواره شهدای ایل شوهان و عملیات غرور آفرین والفجر 5 را دارند به دلیل لغزنده بودن جاده ها باید مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند.

توصیه پلیس راه به رانندگان و شرکت کنندگان در مراسم یادواره شهدای ایل شوهان

به گزارش خبرنگار از ؛ سرهنگ رضا همتی زاده گفت: شهدا در عمق زندگی ما مقاومت را جاری کردند و درس بزرگی به همه ما دادند.

او ادامه داد: درس آن ها این بود که وطن نیازمند مردانی است که از هر چیز بگذرند تا اسلام زنده بماند و آبرو و عزت مسلمین پا برجا باشد و در این راه باید از سر و تن و جان و جسم گذشت و ارزش زندگی زمانی است که خورشید اسلام بر فراز آسمان ها بدرخشد.

همتی زاده اضافه نمود: بدین منظور یادواره شهدای ایل شوهان و عملیات غرور آفرین والفجر 5، صبح روز جمعه واقع در سه راهی چنگوله برگزار می گردد.

او بیان نمود: از آنجا که این مراسم در صبح برگزار می گردد و با توجه به لغزنده بودن جاده ها ، به منظور اجرای هرچه بهتر مراسم و همچنین پیشگیری از تصادفات ، نیاز است که رانندگان به توصیه های زیر توجه داشته باشند:

1-با توجه به کاهش محسوس دما در اوایل وقت صبح فردا و احتمال یخبندان و لغزندگی سطح محورها، رانندگانی که قصد شرکت در مراسم یاد شده را دارند، با رعایت صبر و حوصله و سرعت مطمئنه در راستا های منتهی به محل برگزاری مراسم رانندگی کنند.

2- در صورت اعلام محدودیت و ممنوعیت های ترافیکی در محل و راستا های منتهی به محل برگزاری مراسم، رانندگان و مردم ولایت مدار و شهید پرور استان همکاری لازم را با عوامل پلیس راه داشته باشند.

3- رانندگان نسبت به رعایت دقیق مقررات راهنمایی و رانندگی به منظور پیشگیری از تصادفات اقدام کنند.

رئیس پلیس راه استان ایلام اظهار کرد :به منظور سهولت در تردد وسایل نقلیه و برقراری نظم آمد و شد ترافیکی در راستا های منتهی به محل برگزاری مراسم، تیم های گشتی پلیس راه استان در این راستا ها مستقر خواهند شد.

ن

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "توصیه پلیس راه به رانندگان و شرکت کنندگان در مراسم یادواره شهدای ایل شوهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توصیه پلیس راه به رانندگان و شرکت کنندگان در مراسم یادواره شهدای ایل شوهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید