تیم ملی دارت دختران ایران برای نخستین بار قهرمان دنیا شد

به گزارش وبلاگ ساعت فروشی، تیم دو نفره دارت دختران ایران برای نخستین بار در رقابت های قهرمانی دنیا در ژاپن، روی سکوی قهرمانی رفت.

تیم ملی دارت دختران ایران برای نخستین بار قهرمان دنیا شد

بر اساس اعلام فدراسیون انجمن های ورزشی؛ رقابت های دنیای دارت از 12 مهر ماه در شهر کوبه ژاپن شروع شده است و نمایندگان ایران با ترکیب 2نفره دنیز هشت پریان و مهشاد عوض زاده در فینال با غلبه بر تیم قدرتمند هلند بر سکوی قهرمانی ایستادند.

هشت پریان روز گذشته در مرحله نیمه نهایی رقابت های انفرادی دختران با نتیجه 5 بر 2 امینه دورسان از ترکیه را مغلوب کرد و مقتدرانه به فینال راه یافت.

این بانوی دارت انداز ایران با کسب 6 پیروزی پیاپی مقابل نمایندگان سوئد، آلمان، کانادا، ایرلند، روسیه و هلند با رکوردی تاریخی به فینال رسید که برای کسب مدال طلا به مصاف کتی شلدون از ایرلند می رود.

پیش از این مهشاد عوض زاده در بخش انفرادی دختران و تیم دوبل پسران با ترکیب امیر علی میرزایی و ایلیا خوشنودی به عنوان پنجم دنیا دست یافتند.

تیم ملی دارت جوانان ایران با چهار نماینده امیر علی میرزایی و ایلیا خوشنودی در بخش مردان و مهشاد عوض زاده و دنیز هشت پریان دربخش دختران به این رقابت ها اعزام شده است.

این رقابت ها فردا (شنبه) به کارخودپایان می دهد.

منبع: انتخاب

به "تیم ملی دارت دختران ایران برای نخستین بار قهرمان دنیا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیم ملی دارت دختران ایران برای نخستین بار قهرمان دنیا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید