حضور شرکت های ایرانی در نمایشگاه فیتور2019، اجرای دو نماد آرامگاه حافظ و دروازه ملل در غرفه ایران

به گزارش وبلاگ ساعت فروشی، مدیر گردشگری و صنایع دستی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی گفت: شرکت های ایرانی در سی و نهمین نمایشگاه گردشگری فیتور اسپانیا 2019 حضور دارند.

حضور شرکت های ایرانی در نمایشگاه فیتور2019، اجرای دو نماد آرامگاه حافظ و دروازه ملل در غرفه ایران

به گزارش وبلاگ ساعت فروشی نشست هماهنگی و تشریح برنامه های نمایشگاه فیتور 2019 اسپانیا امروز شنبه 15 دی 97 با حضور کنندگان شرکت های حاضر در این نمایشگاه برگزار گشت.

عبادرضا اسلامی مدیر گردشگری و صنایع دستی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در این نشست گفت: این نمایشگاه امسال از 23 تا 27 ژانویه برابر با 3 تا 7 بهمن در شهر مادرید اسپانیا برگزار می شود.

او با بیان اینکه نمایشگاه فیتور یکی از معتبرترین و مهمترین نمایشگاه های گردشگری در دنیاست، اضافه کرد: امسال برنامه روز ایرانی در روز پنجشنبه 24 ژانویه با برنامه های متنوع در نمایشگاه فیتور برگزار خواهد شد.

اسلامی شرح داد: شرکت هایی که در نمایشگاه حضور خواهند داشت می توانند برنامه های پیشنهادی خود را برای روز ایرانی به مسئولان کانون اعلام کنند، امسال سالن 2 نمایشگاه فیتور به حوزه خاورمیانه اختصاص یافته است، همچنین براساس برنامه زمانبندی اعلام شده این نمایشگاه به مدت 5 روز برگزار می شود، روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه سه روز تخصصی نمایشگاه است و دو روز شنبه و یکشنبه برای بازدید عمومی در نظر گرفته شده است.

او شرح داد: شرکت کنندگان در این نمایشگاه آژانس های مسافرتی، عمده فروشان تورگردان، دارندگان هتل ها و اقامتگاه ها و فعالان حوزه گردشگری هستند، همچنین موضوعات مرتبط با حوزه گردشگری از جمله گردشگری سلامت، موضوع جشنواره ها، استفاده از تکنولوژی در حوزه گردشگری، نحوه انتقال دانش و فناوری از کشورهای لیدر حوزه گردشگری و موضوع استفاده از فیلم ها و مدیاها در جذب گردشگر در این نمایشگاه مطرح خواهد شد.

مدیر گردشگری و صنایع دستی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی اضافه کرد: با توجه به اینکه امسال بخش خاورمیانه جدا شده و اولین سالن نمایشگاه که سالن 2 است به این حوزه اختصاص یافته است، غرفه ایران با 53 متر افزایش اولین غرفه در سالن 2 است که در ابعاد 21*17 مترمربع برپا شده است، غرفه امسال ایران در نمایشگاه فیتور از لحاظ مکان و موقعیت ارتقا یافته است.

اسلامی یادآور شد: افتتاح غرفه ایران توسط سفیر ایران در اسپانیا، اجرای موسیقی سنتی ایران در طول برگزاری نمایشگاه، پذیرایی با سوغات و چای ایرانی، برگزاری ورک شاپ های ایرانی در سالن اختصاصی، برگزاری نشست های تخصصی، عرضه صنایع دستی و سوغات ایرانی و نمایش لباس های سنتی ایرانی در طول برگزاری نمایشگاه از جمله برنامه های پیش بینی شده از سوی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی است.

مدیر گردشگری و صنایع دستی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی اضافه کرد: رونمایی از کتاب راهنمای ایران، رونمایی از پورتال گردشگری ایرانی، اجرای موسیقی سنتی، ارائه بسته های سرمایه گذاری ایران، سخنرانی سفیر و سخنرانی یکی از مسئولان سازمان میراث فرهنگی برای برنامه روز ایرانی در نظر گرفته شده است.

او اظهار کرد: گروه موسیقی نوای ایران با همکاری وزارت ارشاد برای حضور در نمایشگاه فیتور اسپانیا 2019 انتخاب شده است که این گروه در تمام روزهای نمایشگاه به اجرای موسیقی ایرانی خواهند پرداخت.

اسلامی یادآور شد: مولاژ آرامگاه حافظ و گیت دروازه ملل در غرفه ایران در نمایشگاه فیتور اجرا می شود.

منبع: میراث آریا

به "حضور شرکت های ایرانی در نمایشگاه فیتور2019، اجرای دو نماد آرامگاه حافظ و دروازه ملل در غرفه ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور شرکت های ایرانی در نمایشگاه فیتور2019، اجرای دو نماد آرامگاه حافظ و دروازه ملل در غرفه ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید