لمپارد: موقعیت های خوبی روی دروازه والنسیا خلق کردیم، درس ناخوشایندی از لیگ قهرمانان گرفتیم

به گزارش وبلاگ ساعت فروشی، سرمربی آبی پوشان لندنی می گوید تیمش با شکست خانگی مقابل والنسیا درس ناخوشایندی از لیگ قهرمانان گرفت.

لمپارد: موقعیت های خوبی روی دروازه والنسیا خلق کردیم، درس ناخوشایندی از لیگ قهرمانان گرفتیم

به گزارش وبلاگ ساعت فروشی، فرانک لمپارد که تیم تحت هدایتش شب گذشته (شنبه) در اولین بازی خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه استمفوردبریج مقابل میهمان خود، والنسیا تن به شکست داد، پس از این بازی گفت: به نظرم ما به اندازه کافی موقعیت گلزنی روی دروازه والنسیا خلق کردیم. ما موقعیت های خارق العاده گلزنی نداشتیم اما در کل موقعیت های خوبی بودند.

وی همچنین با اشاره به پنالتی که راس بارکلی در دقیقه 87 به هدر داد تا چلسی فرصت به تساوی کشاندن بازی را از دست دهد، گفت: پنالتی که به سود ما اعلام شد، قطعاً پنالتی بود و در مقابل دروازه مان هم تنها از روی یک شوت در چارچوب باز شد، بنابراین درس ناخوشایندی از لیگ قهرمانان گرفتیم، آن هم در بازی که خوب بازی کردیم، اما باختیم. خبر خوب اما این است که ما هنوز پنج بازی دیگر در این مرحله داریم. اکنون بازی های دیگری در لیگ داریم که باید روی آنها تمرکز کنیم.

سرمربی انگلیسی چلسی درباره مصدومیت میسون مونت که مجبور شد در دقیقه 16 زمین بازی را ترک کند، اظهار داشت: نمی دانیم که مصدومیت مونت چقدر جدی است. در 24 یا 48 ساعت آینده وضعیت او را ارزیابی خواهیم کرد تا از میزان مصدومیت او مطلع شویم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "لمپارد: موقعیت های خوبی روی دروازه والنسیا خلق کردیم، درس ناخوشایندی از لیگ قهرمانان گرفتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لمپارد: موقعیت های خوبی روی دروازه والنسیا خلق کردیم، درس ناخوشایندی از لیگ قهرمانان گرفتیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید