احتمال مساوی در دربی زیاد است، پرسپولیسی ها از دیاباته می ترسیدند

به گزارش وبلاگ ساعت فروشی، گودرز حبیبی در مصاحبه با خبرنگاران گفت: دربی برای هر دو تیم بازی سختی است و هدف اول هر دو تیم نباختن است. فرق مساوی و شکست در این بازی خیلی زیاد است و برای همین هیچ تیمی حاضر نیست دست به ریسک بزند و معمولاً جانب احتیاط زیاد رعایت می شود. برای همین تصور من این است که بیشترین احتمال، رقم خوردن یک نتیجه مساوی است.

احتمال مساوی در دربی زیاد است، پرسپولیسی ها از دیاباته می ترسیدند

وی افزود: امیدوارم مجیدی در این بازی هم تدابیر هوشمندانه ای در نظر بگیرد و تحت تاثیر برخی قضایا دست به تغییراتی نزند که تیم دچار خسران شود.

پیشکسوت آبی پوشان در خصوص غیبت دیاباته بیان داشت: شیخ بهترین مهاجم فعلی کشور است که به جز گل زدن، در پرس کردن، توپ دریافت، پاس دادن هم مشارکت دارد. مدافعان پرسپولیس از او وحشت داشتند و بهترین خبر برای آنها مصدومیت شیخ بود.

حبیبی ادامه داد: البته مطهری هم مهاجم بسیار با کیفتی است، اما او تازه به تیم پیوسته و هنوز هماهنگی اش با سایرین مثل دیاباته نشده. اما مطهری هم در کنار قائدی می تواند یک زوج فوق خطرناک برای پرسپولیس و هر خط دفاع دیگری باشد.

وی با اشاره به آمادگی خوب تیم پرسپولیس خاطرنشان ساخت: این تیم هم بازیکنان خوبی دارد اما از نظر من بهترین بازیکنان فعلی این تیم ترابی و امیری هستند که حتماً تیم باید برای مهار آنها برنامه داشته باشد. در غیر اینصورت از جانب این دو بازیکن آسیب خواهیم دید.

حبیبی در خصوص قضاوت بیژن حیدری در این مسابقه بزرگ بیان داشت: متاسفانه فضای خوبی در بین هواداران دو تیم حاکم نیست. استقلالی ها می گویند حیدری پرسپولیسی هست و پرسپولیسی ها هم می گویند استقلالی است. در صورتی که یک داور باشخصیت و تحصیلکرده مثل حیدری نمی تواند از هیچ تیمی جانبداری کند. من امیدوارم روز خوب داوری را ببینیم و کمترین اشتباه از سوی دکتر حیدری صورت گیرد تا پس از بازی شاهد حاشیه در خصوص داوری نباشیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "احتمال مساوی در دربی زیاد است، پرسپولیسی ها از دیاباته می ترسیدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال مساوی در دربی زیاد است، پرسپولیسی ها از دیاباته می ترسیدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید