ادعای جالب وینگر ساسولو: هازارد بهتر از من نیست

به گزارش وبلاگ ساعت فروشی، جرمی بوگا، وینگر ساسولو، حسرتی از بابت جدایی از چلسی ندارد و تاکید دارد که ادن هازارد، پدرو و ویلیان، هم تیمی های سابقش، عملکردی بهتر از او در زمین ندارند.

ادعای جالب وینگر ساسولو: هازارد بهتر از من نیست

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، این بازیکن 22 ساله در سال 2018 با قراردادی به ارزش 3 میلیون یورو به ساسولو فروخته شد با این حال چلسی بند بازخرید را در قرارداد او گذاشت تا شاید در آینده بتواند بار دیگر این بازیکن را جذب کند. بوگا تا به این جای فصل 4 گل به ثمر رسانده که یکی از آن ها ضربه زیبا برابر یوونتوس بود و دو پاس گل نیز در 13 بازی سری آ. ارسال نموده است.

او در مصاحبه با مجله ایتالیایی گاتزتا دلو اسپرت در این باره گفت: من در 12 سالگی به چلسی پیوستم چرا که نماینده آن ها من را در مارسی دیده بود. دو سال اول همه چیز سخت بود خصوصا که باید از ساحل مارسی به مه لندن می رفتم. غذا نیز مسئله ای اساسی بود چرا که از خوردن برشتوک در صبحانه به تخم مرغ و بیکن رسیده بودم. هضم کردن آن ها غیرممکن بود. هم تیمی های من در آموزشگاه تامی آبراهام بود که الان در تیم اصلی است و بازیکنانی مانند روبن لوفتوس چیک و... همواره فکر می کنم که آیا باید مدت زمان بیشتری در چلسی منتظر شانس بازی می ماندم؟ اما باید زمان بازی پیدا می کردم و پشت هازارد، پدرو و ویلیان قرار گرفته بودم. آن ها بهتر از من نبودند، اما جلوتر از من در ترکیب بودند. از بابت جدایی پشیمان نیستم. کونته خیلی با من صحبت نمی کرد. وقتی اولین بار برابر برنلی به من بازی داد تنها چیزی که گفت: این بود که نوبت توست.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ادعای جالب وینگر ساسولو: هازارد بهتر از من نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادعای جالب وینگر ساسولو: هازارد بهتر از من نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید