بایدن : ترامپ یا مالیات بدهد یا دهانش را ببندد!

به گزارش وبلاگ ساعت فروشی، مشرق نوشت: آقای رئیس جمهور یا مالیات بدهید و فهرست پرداختی های مالیاتی خود را منتشر کنید و یا اینکه خفه شوید.

بایدن : ترامپ یا مالیات بدهد یا دهانش را ببندد!

جو بایدن معاون رئیس جمهوری آمریکا در دوران اوباما و نامزد دموکرات انتخابات آینده ریاست جمهوری آمریکا گفت: آقای رئیس جمهور آیا شما می خواهید درباره فساد حرف بزنید؟ من فهرست پرداخت های مالیات خود در 21 سال گذشته را منتشر نموده ام.

زمانی که کنگره را ترک کردم من یکی از فقیرترین افراد در کنگره بودم. زمانی که من دولت را با مقام معاون رئیس جمهور ترک کردم یکی از فقیرترین افراد بودم. من هیچ پولی جمع آوری نکردم. من تنها حقوق خود را دریافت می کردم و با آن گذران زندگی می کردم. آقای رئیس جمهور حتی ریچارد نیکسون هم فهرست پرداختی های مالیاتی خود را منتشر کرد. آقای رئیس جمهور یا مالیات بدهید و فهرست پرداختی های مالیاتی خود را منتشر کنید و یا اینکه خفه شوید.

وی اضافه کرد: رودی جولیانی و دیگر وکلای ترامپ تاجر و افرادی ثروتمند هستند. چه تعداد از این افراد در زندان هستند؟ اینها افراد اطراف رئیس جمهور هستند. این نشان دهنده فساد است. این کاملا وضعیتی نادرست است.

نامزد دموکرات آینده انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در ادامه گفت: من همه چیز را به طور آشکار و به طور واضح بیان نموده ام. هیچکدام از فرزندان من در کاخ سفید سِمت و دفتری نداشته اند. آنها برای حضور در نشست های فوق العاده دولت در آن موقع دعوت نشدند. آنها هیچ سرمایه گذاری خارجی ندارند. اما ما شاهد آن هستیم که دونالد ترامپ در دولت همه کار انجام می دهد. او معیارهای قانونی و اخلاقی را زیر پاگذاشته است. رئیس جمهور بعدی باید شفاف باشد تا این موضوع بار دیگر روی ندهد.

بایدن گفت: ترامپ رئیس جمهوری شایسته استیضاح شدن است. او با اقدامات خود ,خودش را متهم نموده است. این موضوعی سخت برای کشور و ملت ما است. باید او را استیضاح کرد. ما درباره این موضوع صحبت نموده ایم. اجازه بدهید که تمامی احزاب وی را استیضاح نمایند. واقعیت این است که من شاهد استیضاح دو رئیس جمهور در زندگی خود بوده ام.این موضوعی ویرانگر است.

2323

منبع: خبرآنلاین

به "بایدن : ترامپ یا مالیات بدهد یا دهانش را ببندد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بایدن : ترامپ یا مالیات بدهد یا دهانش را ببندد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید