برنامه ریزی برای فراوری سه هزار واحد مسکونی در قم، 284 واحد مسکن مهر باقی مانده است

به گزارش وبلاگ ساعت فروشی، مدیرکل راه و شهرسازی قم از برنامه ریزی برای ساخت سه هزار واحد مسکونی در استان اطلاع داد.

برنامه ریزی برای فراوری سه هزار واحد مسکونی در قم، 284 واحد مسکن مهر باقی مانده است

به گزارش از،صبوری مدیرکل راه و شهرسازی قم در دومین جلسه شورای تامین مسکن گفت: فراوری سه هزار واحد مسکونی در قالب اراضی 48 و 32 هکتاری پردیسان و همچنین طرح های مشارکتی در دست آنالیز و برنامه ریزی است.

وی با اشاره به برنامه های استان در رابطه با تامین مسکن اضافه نمود: شهرداری و دستگاه های خدمات رسان باید نسبت به آماده سازی این اراضی اقدام نمایند.

صبوری در ادامه گفت: با انتها تحویل پروژه های مسکن مهر، رویکرد های جدید دولت در رابطه با تامین مسکن به صورت جدی در سطح استان دنبال می گردد.

وی با اشاره به وضعیت واحد های مسکن مهر بیان نمود: طبق سیاست دولت تا انتها شهریورماه امسال باید تمام پروژه های مسکن مهر به اتمام رسیده و تحویل متقاضیان گردد.

صبوری ادامه داد: در حال حاضر 284 واحد مسکن مهر قم به مرحله تکمیل نرسیده و هنوز آماده واگذاری به متقاضیان نیست.

وی اضافه نمود: از این 284 واحد باقی مانده مسکن مهر، 90 واحد مراحل انتهای عملیات عمرانی خود را پشت سر گذاشته و تا انتها شهریورماه آماده واگذاری می گردد.

کل تعهد استان قم برای احداث مسکن مهر در کلان شهر قم 43 هزار و 504 واحد است و تاکنون 42 هزار و 620 واحد آن تکمیل و افتتاح شده است. از تعداد تعهد کل استان، 884 واحد باقی مانده که 600 واحد آن در مراحل قضایی و 284 واحد نیز در مرحله ساخت و تکمیل می باشد.

مدیرکل راه و شهرسازی قم همچنین مطرح کرد: در قالب رویکرد های تامین مسکن، در فاز اول احداث 500 واحد مسکونی در دستور کار این اداره کل قرارگرفته است.

وی گفت: برای تامین و احداث مسکن در استان، آماده سازی اراضی و ایجاد ظرفیت های جدید در اولویت اداره کل راه و شهرسازی قم قرارگرفته است.

ش

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "برنامه ریزی برای فراوری سه هزار واحد مسکونی در قم، 284 واحد مسکن مهر باقی مانده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه ریزی برای فراوری سه هزار واحد مسکونی در قم، 284 واحد مسکن مهر باقی مانده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید