حریری به شکست دولتش اذعان کرد

به گزارش وبلاگ ساعت فروشی، نخست وزیر سابق لبنان ضمن اذعان به شکست دولتش در تحقق خواسته های معترضان، از حامیانش خواست از خیابان ها خارج شوند و مسیرها را باز نمایند.

حریری به شکست دولتش اذعان کرد

به گزارش وبلاگ ساعت فروشی، به نقل از شبکه خبری المیادین، سعد حریری، نخست وزیر سابق لبنان در توییتر گفت: من از همه حامیان و دوستداران می خواهم با هر دعوتی برای تجمع در خیابان ها یا بستن مسیرها مخالفت نمایند. آرامش و مسئولیت ملی اولویت است. بحرانی که لبنان با آن روبرو است خطرناک است و باید ثبات و امنیت را حفظ کرد.

درخواست حریری بعد از آن صورت گرفت که تعدادی از اعضای جریان المستقبل در بیروت و مناطق دیگر لبنان برای مخالفت با نامزد شدن حسان دیاب برای تصدی پست نخست وزیری تجمع کردند. مذاکرات پارلمانی لبنان پنجشنبه برگزار گردید و حسان دیاب به تشکیل دولت مکلف شد.

حریری گفت: تنها راه چاره خروج از بحران کنونی تشکیل دولت تکنوکرات است. ما در برآوردن خواسته های مردم شکست خوردیم. باید به دلیل اوضاع مالی و اجتماعی همبستگی خود را حفظ کنیم و به صدای انقلاب گوش دهیم. همگان تمایل دارند با رویکرد طایفه ای عمل نمایند اما معترضان با این مسئله مخالفند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "حریری به شکست دولتش اذعان کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حریری به شکست دولتش اذعان کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید