دادکان: کمیته اخلاق نمی تواند مدیران سازمان لیگ را محروم کند، مسئولان وزارت ورزش در موفقیت ها سینه سپر نکنند

به گزارش وبلاگ ساعت فروشی، محمد دادکان، رئیس پیشین فدراسیون فوتبال معتقد است که کمیته اخلاق نمی تواند مدیران سازمان لیگ را محروم کند.

دادکان: کمیته اخلاق نمی تواند مدیران سازمان لیگ را محروم کند، مسئولان وزارت ورزش در موفقیت ها سینه سپر نکنند

به گزارش وبلاگ ساعت فروشی، محمد دادکان درخصوص اتفاقات فینال جام حذفی و محرومیت مسئولان سازمان لیگ با حکم کمیته اخلاق گفت: کمیته اخلاق نمی تواند این کار را بکند. اگر این افراد مقصر باشند که نیستند، مانند یک زنجیره به هم پیوسته هستند. نمی پذیرم که یک جوان مانند فتاحی این کار را نموده باشد. اگر قرار به محرومیت است، باید از بالا تا پایین را محروم نمایند.

وی با اشاره به دخالت های وزارت ورزش و جوانان در اموری که به این نهاد ارتباطی ندارد، گفت: وزارت ورزش در انتخاب دبیر و سرمربی تیم ملی اطلاعیه می دهد. این مسائل به شما چه ارتباطی دارد؟ وزارت ورزش باید در سطح کلان تصمیم گیری کند و انتخاب سرمربی از اختیارات فدراسیون فوتبال است. وقتی این افراد را می آورید، باید جوابگو هم باشید.

مشاور وزیر تعاون در امور تربیت بدنی و ورزش که با برنامه ورزش و مردم صحبت می کرد، با اشاره به پیروزیت های کاروان ورزش های کارگری کشورمان گفت: با من تماس می گیرند و می گویند ورزش های کارگری با شما پیروز بوده است. من گفتم که هیچ کاری نکردم. تنها یک کمیته فنی به معاونت فرهنگی پیشنهاد دادم و نظم را بیشتر کردم. این پیروزیت برای فدراسیون ورزش های کارگری و معاونت فرهنگی است. من هم کنار اینها بودم. اگر این کاروان شکست می خورد باید فرار می کردم؟

مسئولان (وزارت) ورزش در پیروزیت ها سینه سپر ننمایند. دادکان ضمن بیان این جمله اعلام نمود: اگر فدراسیون نواقصی دارد، مدیران وزارت ورزش به فدراسیون یاری نمایند. من باید بگویم به عنوان وزارت ورزش چه نموده ام؟ آیا اطلاعات و شناختی از ورزش دارم؟ یا اینکه چون یار غار هستم، با شما سر کار می آیم و منتظرم حادثه ای پیش بیاید تا تقصیرات را گردن دیگری بیندازم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "دادکان: کمیته اخلاق نمی تواند مدیران سازمان لیگ را محروم کند، مسئولان وزارت ورزش در موفقیت ها سینه سپر نکنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دادکان: کمیته اخلاق نمی تواند مدیران سازمان لیگ را محروم کند، مسئولان وزارت ورزش در موفقیت ها سینه سپر نکنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید