راهیابی 4 تیم یزدی به مسابقات منطقه ای مناظره دانشجویی

به گزارش وبلاگ ساعت فروشی، خبرنگاران/یزد چهار تیم برگزیده از استان یزد به مرحله منطقه ای هشتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران راه یافتند.

راهیابی 4 تیم یزدی به مسابقات منطقه ای مناظره دانشجویی

هشتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در مرحله ای استان یزد با حضور 46 تیم از دانشگاه های مختلف این استان برگزار گردید و بنا بر تصمیم مسئولان کشوری برگزاری این رقابت ها، یزد نیز جزو معدود استان هایی در کشور است که به علت تعدد تیم های شرکت کننده در مرحله استانی، با چهار تیم در مرحله منطقه ای حضور یافتند.

بر همین اساس نیز تیم های هدف از دانشگاه یزد، راحیل از دانشگاه علوم پزشکی و مجاهدان بیان از دانشگاه فرهنگیان به عنوان نیم های اول تا سوم استان یزد به رقابت های منطقه ای شمال شرق کشور در بجنورد اعزام شدند و تیم برهان از دانشگاه یزد نیز به عنوان تیم چهارم استان راهی مسابقات به منطقه جنوب کشور شد.

خوشبختانه تیم برهان در رقابت های منطقه جنوب که در هرمزگان در حال برگزاریست، تا مرحله فینال پیش رفته و امروز در مسابقه فینال که با موضوع عقب ماندن دانشگاه ها از اصالت فرهنگی خود برگزار می گردد،به عنوان تیم مخالف با تیم فرهنگ از استان میزبان در موضع موافق، رقابت می نماید.

مسابقات منطقه شمال شرق نیز از 18 تا 20 آبان ماه به میزبانی جهاددانشگاهی واحد خراسان شمالی در بجنورد برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "راهیابی 4 تیم یزدی به مسابقات منطقه ای مناظره دانشجویی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راهیابی 4 تیم یزدی به مسابقات منطقه ای مناظره دانشجویی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید