هتل های ایران برای اولین بار با امکان پرداخت آنلاین در سایت های فروش بین المللی قرار می گیرند

به گزارش وبلاگ ساعت فروشی، مدیرعامل شرکت توسعه گردشگری ایران از اتصال هتل های ایران به کانال بین المللی فروش برای اولین بار خبر داد.

هتل های ایران برای اولین بار با امکان پرداخت آنلاین در سایت های فروش بین المللی قرار می گیرند

به گزارش وبلاگ ساعت فروشی علی جیرفتی در گفت وگو با چمدان گفت: سال هاست رزرواسیون آنلاین هتل های کشور در دنیا به دلایل بانکی، تحریمی، کارت های اعتباری و… با مشکل روبه روست.

او ادامه داد: اکنون با سرمایه گذاری که انجام داده ایم و با تعامل با شرکت های خارجی زیرساختی ایجاد شده که با وجود تحریم ها و مسائل دیگر این مشکل حل شود.

مدیرعامل شرکت توسعه گردشگری اظهار کرد: در کمتر از یک ماه آینده تمام هتل های ایران این قابلیت را پیدا می کنند که از سوی شرکت توسعه گردشگری پنلی دریافت کنند تا بتوانند در سایت های دنیای به صورت آنلاین فروش داشته باشند.

او توضیح داد: همچنین هتلداران می توانند در لحظه پول فروششان دریافت کنند به این ترتیب که پول آن ها با هر ارز و کارت اعتباری که پرداخت شده به قیمت روز تبدیل به ریال و به حساب هتلدار واریز شود.

جیرفتی گفت: ایجاد این زیرساخت برای بخش خصوصی نه مقرون به صرفه بود و نه وظیفه ای در این زمینه داشت، بنابراین شرکت توسعه گردشگری در این زمینه اقدام کرد.

مدیرعامل شرکت توسعه گردشگری اضافه کرد: هتل ها برای این که بتوانند در سایت های بین المللی فروش داشته باشند، باید یک کد منحصربه فرد داشته باشند، هتل های ما هرگز این کد را نداشتند، اما اکنون با ارتباطی که ما با یکی از کانال های رزرواسیون و فروش هتل که یکی از بزرگ ترین کانال های این حوزه در دنیاست انجام داده ایم، هتل های ایران کددار و پنل دار می شوند و در اختیار سایت های فروش در دنیا قرار می گیرند تا هر سایت فروشی که بخواهد بتواند هر یک از هتل های ایران را در سایتش داشته باشد.

او تاکید کرد: این اقدام یک همکاری چندجانبه میان بانک های خارجی، بانک های ایران، هتلداران و آن کانال، فروش و رزور هتل خواهد بود.

منبع: میراث آریا

به "هتل های ایران برای اولین بار با امکان پرداخت آنلاین در سایت های فروش بین المللی قرار می گیرند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هتل های ایران برای اولین بار با امکان پرداخت آنلاین در سایت های فروش بین المللی قرار می گیرند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید