مقالات گردشگری

لباس هایی که در هواپیما نباید بپوشیم

در مطلب لباس های مناسب سفر، ما قصد داریم شما را با لباس های نامناسب برای مسافرت با هواپیما آشنا کنیم. پس، با ما همراهی کنید.

8 بهمن 1398

ساربان میزبان ورای آن می گردد

نمایشگاه نقاشی های داور یوسفی با عنوان ورای آن آدینه 22 آذر در گالری ساربان برپا می گردد.

4 بهمن 1398

محاکمه علی دیواندری غیرعلنی شد!

سیزدهمین جلسه محاکمه علی دیواندری مدیرعامل سابق بانک های ملت و پارسیان که قرار بود صبح امروز (یکشنبه) مانند جلسات قبلی با حضور خبرنگاران برگزار گردد، غیرعلنی شد!

27 دی 1398

افشاگری مورالس از طرح آمریکا برای انتقال او به گوانتانامو

رئیس جمهور مستعفی بولیوی افشا کرد که پیش از ترک کشورش، آمریکا پیشنهاد ارسال هواپیمایی برای انتقال او را داده بود اما مورالس می گوید اطمینان داشت مقصد این هواپیما زندان گوانتانامو بوده است.

19 دی 1398

ساخت موزه در لبه پرتگاه

خبرنگاران: موزه مدرنی در لبه پرتگاه کوهستانی در ایتالیا بازگشایی شده که طراح آن معمار برجسته بریتانیایی و خالق شاخص ترین سازه های جهان است.

13 دی 1398

سفر پنهانی نمایندگان اشرف غنی به قطر برای مصاحبه با طالبان

بعضی رسانه های افغانستان به نقل از منابع نزدیک به گروه طالبان از سفر پنهانی هیاتی از شورای امنیت ملی افغانستان به قطر برای مذاکره با این گروه خبر دادند.

11 دی 1398

زلزله هیچ آسیبی به آثار تاریخی آذربایجان غربی وارد نکرده است

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان غربی گفت: زمین لرزه امروز هیچ صدمه ای به آثار و ابنیه تاریخی استان وارد نکرده است.

8 دی 1398

اقتصادمان چه می شود؟ ، شماره 18 نشریه دانشجویی اسکناس منتشر شد

به همت دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تبریز شماره 18 نشریه دانشجویی اسکناس با موضوع وضعیت اقتصادی فعلی کشور منتشر شد.

7 دی 1398

شرط وزیر راه برای شروع عملیات اجرایی راه آهن ایران - ارمنستان

وزیر راه در ملاقات با وزیر مدیریت منطقه ای وزیرساخت های ارمنستان درباره اتصال راه آهن مستقیم دو کشور گفت:در صورت تکمیل30درصد پیشرفت در ساخت جهت داخل ارمنستان قطعه داخل ایران اجرایی می گردد.

2 دی 1398

اعلام نمره 40دستگاه در بهبود کسب وکار توسط مرکز آمار مجلس بخش خصوصی

خبرنگاران : نمره دستگاه های اجرایی در بهبود کسب وکار بر اساس اطلاعات سال 97 منتشر شد.

2 دی 1398

افغانستان نسبت به فعالیت داعش در این کشور حساسیت داشته باشد

معاون اول رئیس جمهور با اشاره به برگزاری موفقیت آمیز انتخابات ریاست جمهوری افغانستان گفت: این انتخابات گام مهمی به سمت مردم سالاری است و امیدوارم با تدبیر مقامات و مدیران افغانستان، مسائل این کشور هرچه زودتر حل و فصل و امنیت در کشور دوست و همسایه افغانستان...

30 آذر 1398

تمام کارگران بازداشتی شرکت آذرآب اراک آزاد شدند

رئیس شورای اسلامی کار آذرآب اراک گفت: تمام کارگران بازداشتی این شرکت آزاد و به کار خود بازگشته اند.

26 آذر 1398

زائر موتور سوار اربعین از لذت معنوی راه می گوید

یکی از زائران موتورسوار اربعین گفت: در ایام اربعین حسینی با هدف فرهنگ سازی و به عشق امام حسین(ع) تمام سختی ها را به جان خریدم و رهسپار کوی دوست شدم.

24 آذر 1398

مکان هایی که جاذبه در آن ها معنایی ندارد

طبق قانون جهانی جاذبه دو جسم یکدیگر را جذب می نمایند و همین نیروست که ما انسان ها را روی کره زمین بند نموده است. اما مکان هایی در کره زمین وجود دارند که قانون جاذبه در آن ها هیچ معنایی ندارد. با خبرنگاران همراه باشید تا این مکان های اسرارآمیز را بشناسید.

23 آذر 1398

عقاب روسیه به ایران آمد، تیم پژوهش ورشکسته شد

گروهی از دانشمندان پرنده شناس از سیبری دریافتند که دلیل افت ناگهانی بودجه آنان، ارسال تعداد زیادی پیام متنی گرانقیمت از ایران توسط یکی از عقاب های تحت حفاظت آنان است. اما مگر عقاب اس ام اس می فرستد؟

22 آذر 1398

منطقه سبز کابل به لرزه درآمد

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، وقوع یک انفجار منطقه سبز وزیر اکبر خان واقع در شهر کابل پایتخت افعانستان را به لرزه درآورد.

17 آذر 1398

ساری و مارکه خواهرخوانده می شوند

به گزارش خبرنگاران، حسن خیریان پور پیش از ظهر پنجشنبه در همایش تجاری فعالان مالی مازندران با هیئت مالی ایتالیا اضافه نمود: هدف از حضور هیئت مالی ایتالیا، تعمیق ارتباط در ابعاد مختلف و گسترش مناسبات تجاری، صنعتی، مالی، گردشگری، دانشگاهی و علمی است.

11 آذر 1398

نشست خبری پارس جنوبی و نفت آبادان لغو شد

سرمربیان پارس جنوبی و صنعت نفت آبادان امروز(شنبه) در نشست خبری قبل از دیدار این دو تیم حاضر نمی شوند.

10 آذر 1398

حرکت به سوی ایجاد الگوی بومی مبارزه با فساد

به گزارش خبرنگاران، سعید زرندی در همایش مروری بر تجربه چین در مبارزه با فساد که در محل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار گردید، گفت: برای مبارزه با فساد مالی در ایران نیز می توان به الگویی بومی از آنالیز مطالعات و تجربه سایر کشورها دست...

7 آذر 1398

کتاب مستطاب آشپزی؛ آن چه این کتاب آشپزی را مستطاب می نماید!

نوزده سال پیش وقتی کتاب مستطاب آشپزی نجف دریابندری با همکاری همسرش زنده یاد فهیمه راستکار منتشر شد، جامعه ادبی انتظارش را نداشت که این کتاب، بهترین کتاب آشپزی فارسی و پرفروش ترین اثر مترجم و نویسنده توانمندی مثل دریابندری گردد. حتی شاید آشپزها و کسانی...

1 آذر 1398
تعداد: (70)