ویژه نامه بهارانه سروش منتشر شد

به گزارش وبلاگ ساعت فروشی، ویژه نامه بهارانه سروش حاوی پرونده ویژه کرونا در شماره 1687 منتشر شد.

ویژه نامه بهارانه سروش منتشر شد

به گزارش گروه فرهنگی وبلاگ ساعت فروشی، در شماره 1687 مجله سروش بخش گزارشگران، بهار مستندسازان در روز های سرد سال، جشنواره مستند سیما؛ فرصتی برای دیده شدن مستندسازان جوان، شبکه مستند تلویزیون مشوق خوبی برای ماست، پرواز در آسمان ایده ها و پای درس برنامه سازان از عناوینی هستند که در این مبحث آورده شده اند.

در بخش آنتن این ویژه نامه به حال و هوای سینمای کودک و نوجوان، نظر کارشناسانه درباره منطقه پرواز ممنوع و تقدیر از کوشش عبور کلیشه سازی های مفهوم پدر در سینمای ایران پرداخته شده است. گزارش اختصاصی سروش از حضور در مرکز پویانمایی صبا و نیز مصاحبه با دکتر لیوانی مدیر مرکز پویانمایی صبا از دیگر مطالب این بخش است.

پرونده ویژه این مجله مفصلاً به معضل کرونا پرداخته است. در این بخش از ویژه نامه از اولین مورد ابتلاء به ویروس کرونا در کره مریخ که یک مسافر ایرانی بود تا کرونا در مصرع طنز و نغز با این سوال که چرا به مسئله جدی واکنش طنز نشان داده می گردد؟ گفته شده است.

بخش دیگر ویژه نامه سروش با عنوان سوژه درباره عملکرد رسانه های ایرانی در بحران ارتباطی و ارتباطات کرونایی صحبت نموده است. نقش رسانه های جمعی در مدیریت شیوع ویروس کرونا و اثرات سکوت خبری در مسئله سلامت انسانی مورد ارزیابی این قسمت قرار گرفته است.

سروش در اندیشه های خود بحث فضای مجازی و آسیب شناسی رفتار مصرف گرا در این فضا را مورد آنالیز قرار داده است. همچنین این قسمت چرایی و چگونگی ایجاد هویت های دروغین در فضای مجازی و انگیزه های جعل هویت برای فعالیت در آن را تجزیه و تحلیل نموده است.

ویژه نامه بهارانه سروش در چهل و دومین سال خود با تعداد صفحات 95 و قیمت 20 هزار تومان منتشر شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ویژه نامه بهارانه سروش منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویژه نامه بهارانه سروش منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید