بانوی بودایی در حرم مطهر حضرت رضا(ع) مسلمان شد

به گزارش وبلاگ ساعت فروشی، بانوی بودایی از کشور تایلند با اقرار شهادتین در حرم مطهر رضوی مسلمان شد و نام مریم را برای خود برگزید.

بانوی بودایی در حرم مطهر حضرت رضا(ع) مسلمان شد

به گزارش وبلاگ ساعت فروشی از مشهدمقدس، به نقل از آستان نیوز، در این مراسم که در دفتر مدیریت امور زائران غیر ایرانی آستان قدس رضوی برگزار شد، بانوی 32 ساله از کشور تایلند پس از سال ها تحقیق و مطالعه به دین اسلام مشرف شد و مذهب تشیع را برگزید.

اوراپان رویامیال در حاشیه این مراسم اظهار کرد: 11سال پیش با همکارم که مسلمان بود آشنا شدم و زمانی که رفتارها و دعا و مناجات او را دیدم گرایش زیادی برای درک بیشتر این دین پیدا کردم.

وی افزود: سال ها تحقیق و پژوهش درباره ادیان و فرقه های مختلف داشتم و در نهایت به دلیل وجود کمبودهایی در این ادیان، اسلام و تشیع را برترین و کامل ترین دین و مذهب یافتم و تصمیم گرفتم مسلمان شوم.

این بانوی تازه مسلمان شرح داد: هر دین و مذهبی را که مطالعه کردم مطالب ارزنده ای را به صورت پراکنده یافتم، اما تشیع، مذهبی بود که جامع ترین اصول در آن به تفصیل پرداخته شده بود و مسلمانان با تلاش می توانند به اوج معنویت و کمال برسند.

رویامیال با تأکید بر اینکه نماز زیباترین عبادت در اسلام است گفت: نماز از جایگاه والا و پر اهمیتی در این دین برخوردار است و می توان با جرئت گفت برجسته ترین و سرآمد سایر عبادت ها محسوب می شود.

وی افزود: بارگاه منور رضوی و ماه مبارک رمضان بهترین مکان و زمان برای آغاز تولد دوباره من است و از این انتخاب خرسند هستم و امیدوارم حقایق این دین را دریابم و در این جهت به کمال برسم.

در پایان این مراسم از سوی مدیریت امور زائران غیر ایرانی آستان قدس رضوی، یک جلد کلام الله مجید به زبان انگلیسی، جانماز و چادر، کتاب و هدایای فرهنگی به این تازه مسلمان اهدا شد.

ن

منبع: تسنیم

به "بانوی بودایی در حرم مطهر حضرت رضا(ع) مسلمان شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بانوی بودایی در حرم مطهر حضرت رضا(ع) مسلمان شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید