تأمین اعتبار 50میلیارد ریالی برای تکمیل فاز اول پروژه موزه میراث روستایی گلستان

به گزارش وبلاگ ساعت فروشی، در راستای تکمیل و بهره برداری فاز اول پروژه موزه میراث روستایی گلستان در پارک جنگلی قرق در دهه مبارک فجر سال 1399، تفاهم نامه ای میان سازمان برنامه و بودجه کشور و استانداری گلستان منعقد شد.

تأمین اعتبار 50میلیارد ریالی برای تکمیل فاز اول پروژه موزه میراث روستایی گلستان

به گزارش وبلاگ ساعت فروشی به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گلستان، هم زمان با 22 بهمن 98 سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در راستای تکمیل و بهره برداری فاز اول پروژه موزه میراث روستایی گلستان در دهه مبارک فجر سال آینده، تفاهم نامه ای میان سازمان برنامه وبودجه کشور و استانداری گلستان در گرگان منعقد شد.

به موجب این تفاهم که به امضای دکتر محمدباقر نوبخت معاون اول رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه وبودجه کشور و حق شناس استاندار گلستان رسید، مقرر شد سازمان برنامه وبودجه کشور در امسال نسبت به تأمین اعتبار 50 میلیارد ریال جهت تسریع و پیشبرد اهداف کامل فاز اول پروژه اقدام نماید.

دکتر محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه وبودجه با همراهی هادی حق شناس استاندار این استان، میرمحمد غراوی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گلستان، قدرت اله عابدی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، احمد تجری سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گلستان، محمد حمیدی فرماندار گرگان و جمعی دیگر از مقامات و مسئولین از موزه میراث روستایی گلستان در پارک جنگلی قرق بازدید کرد.

معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه وبودجه کشور در این بازدید گفت: پروژه موزه میراث روستایی گلستان یکی از پروژه های محوری این استان در بخش گردشگری و ایجاد اشتغال در سطح استان گلستان است.

نوبخت اعلام نمود: مهم ترین مؤلفه و مأموریت این پروژه انتقال فرهنگ به نسل آینده و معرفی میراث های فرهنگی گذشتگان است.

او اظهار امیدواری کرد: با اختصاص نقدی 50 میلیارد ریال، در دهه فجر انقلاب اسلامی سال آینده شاهد بهره برداری از فاز نخست این موزه باشیم.

استاندار گلستان در بازدید از پروژه موزه میراث روستایی گلستان اعلام کرد: این موزه به عنوان یکی از پروژه های مهم استان سهم به سزایی در انتقال هویت و فرهنگ از نسلی به نسل دیگر دارد.

هادی حق شناس توضیح داد: اجرای این پروژه محوری تأثیر مهمی در ایجاد اشتغال و همچنین ورود گردشگران به استان گلستان خواهد داشت.

او افزود: امیدوارم با عنایت و قول مساعد دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور شاهد پیشرفت در این پروژه و اعتلای روزافزون استان باشیم.

منبع: میراث آریا

به "تأمین اعتبار 50میلیارد ریالی برای تکمیل فاز اول پروژه موزه میراث روستایی گلستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تأمین اعتبار 50میلیارد ریالی برای تکمیل فاز اول پروژه موزه میراث روستایی گلستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید