تلاش برای بازگرداندن مهره سوخته نفتی به فوتبال، شاهین، جَلد مدیران ناکام می شود؟

به گزارش وبلاگ ساعت فروشی، با تلاش برای واگذاری تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر به فردی امتحان پس داده، به نظر می رسد اندک امید جنوبی ها هم از بین خواهد رفت.

تلاش برای بازگرداندن مهره سوخته نفتی به فوتبال، شاهین، جَلد مدیران ناکام می شود؟

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ ساعت فروشی، تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر در فصل گذشته لیگ دسته اول، با کسب عنوان نایب قهرمانی مسابقات، به لیگ برتر فوتبال صعود کرد.

پس از این اتفاق، مدیران شهرداری بوشهر با مشکل مالکیت این باشگاه روبرو شدند و بعد از مذاکرات با مسئولان وزارت کشور، توانستند موافقت این وزارتخانه را برای تداوم تیمداری جلب کنند. از همان روزها اما انتخاب اسپانسر برای سفید و مشکی پوشان، دغدغه ای برای مدیران باشگاه شاهین به شمار می رفت. مسئولان شاهین شهرداری بوشهر همچنین به این نتیجه رسیدند که انتخاب برخی مدیران و نیز کادر فنی جدید را به اسپانسر جدید باشگاه بسپارند.

پس از مذاکره با چند شرکت برای حمایت مالی از شاگردان عبدالله ویسی، مسئولان باشگاه با مدیران شرکتی نام آشنا که مدیری شناخته شده دارد، به توافق رسیدند. شرکت نفتی پارس طلاییه به مدیریت حمیدرضا جهانیان؛ موضوعی که مدیرعامل باشگاه شاهین بوشهر در گفت وگو با وبلاگ ساعت فروشی آن را تایید کرد. جهانیان مدیرعامل شرکتی است که دو سال پیش مالکیت باشگاه نفت تهران را بر عهده گرفت و بلاهای زیادی سر نفتی ها آورد. اتفاقاتی که پس از مدت کوتاهی به انحلال باشگاه نفت تهران منجر شد.

جهانیان مدیری بود که بارها با افراد مختلف، از جمله علی کریمی درگیری داشت و البته به صورت پررنگی در رسانه ها حضور داشت. او در زمان مالکیت باشگاه نفت تهران، قول هایی مبنی بر حل مسائل مالی به بازیکنان و مربیان نفت داد که به آنها پایبند نبود و در همان زمان، اعضای تیم نفت تهران بارها از شرایط اسفناک تیم خود گلایه کردند. جهانیان در همان زمان به خاطر بدهی 1.7 میلیارد تومانی بازداشت و پس از مدتی آزاد شد. (تصویر زیر مربوط به لحظه بازداشت وی است.)

گفته می شود این فرد مورد حمایت یکی از کنندگان در مجلس شورای اسلامی نیز قرار گرفته است. مشخص نیست برخی کنندگان مجلس چه انگیزه ای در پسِ این فعالیت های خود دارند. افرادی که در فاصله کمتر از پنج ماه مانده به انتخابات مجلس شورای اسلامی، فعالیت های خود را تشدید کرده اند و احتمالاً در زمان تبلیغات انتخابات مجلس، معرفی اسپانسر برای تیم های محبوب را در لیست فعالیت های خود می نویسند.

امید است برخی کنندگان که شاید شناخت زیادی از فوتبال، حوادث گذشته تیم های لیگ برتری و سابقه افراد ندارند، وارد چنین حوزه های تخصصی نشوند و کار را به اهل فن بسپارند و به سایر دغدغه های مردم شهرشان بپردازند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تلاش برای بازگرداندن مهره سوخته نفتی به فوتبال، شاهین، جَلد مدیران ناکام می شود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تلاش برای بازگرداندن مهره سوخته نفتی به فوتبال، شاهین، جَلد مدیران ناکام می شود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید