سخنرانی ترامپ در کنگره دوباره حاشیه ساز شد!

به گزارش وبلاگ ساعت فروشی، ترامپ پس از تقدیم متن سخنرانی سالانه خود به نانسی پلوسی، به رغم اینکه پلوسی برای دست دادن با وی دست خود را به سمت او دراز کرده بود ترامپ از دست دادن با وی خود داری کرد.

سخنرانی ترامپ در کنگره دوباره حاشیه ساز شد!

به گزارش، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در ابتدای سخنرانی سالانه خود در اقدامی که رسانه های آمریکایی آن را عمدی توصیف کرده اند، هنگام ارائه کپی متن سخنرانی خود، از دست دادن با رئیس مجلس نمایندگان امتناع کرد.

نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان، هم برای اولین بار از تعارفات کلیشه ای و مرسومِ همیشگی برای معرفی نمادین ترامپ به اعضای کنگره استفاده نکرد.

رئیس مجلس نمایندگان همچنین هنگام صحبت کردن ترامپ درباره موفقیت های خود که با تشویق ایستاده اعضای جمهوری خواه کنگره همراه شد از روی صندلی خود بلند نشد و با حالات چهره اش سخنان ترامپ را به تمسخر گرفت.

روابط ترامپ و پلوسی از زمان آغاز به کار کنگره جدید همیشه پرتنش بوده و اخیرا به خاطر پیگیری و تصویب طرح استیضاح او در مجلس نمایندگان تیره تر از همیشه شده است.

در سخنرانی سال گذشته ترامپ در کنگره نیز دست زدن خاص و تمسخرآمیز پلوسی هنگام سخنرانی او تا مدت ها نقل محافل سیاسی و رسانه ای بود.

نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در پایان سخنرانی سالانه ترامپ در کنگره، کپی متن سخنرانی او را مقابل دوربین رسانه ها پاره کرد.

در حال تکمیل ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "سخنرانی ترامپ در کنگره دوباره حاشیه ساز شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سخنرانی ترامپ در کنگره دوباره حاشیه ساز شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید