شورای سیاستگذاری مسئولیت اجتماعی در اتاق ایران راه اندازی می شود

به گزارش وبلاگ ساعت فروشی، خبرنگاران/فارس نائب رئیس کمیسیون اجتماعی و حاکمیت شرکتی اتاق بازرگانی ایران از تشکیل شورای سیاستگذاری مسئولیت اجتماعی در اتاق بازرگانی ایران در راستای هدایت تمام فعالان بخش خصوصی در کشور و جلوگیری از پراکنده کاری خبر داد.

شورای سیاستگذاری مسئولیت اجتماعی در اتاق ایران راه اندازی می شود

محمود اولیایی شنبه 5 بهمن در همایش مسئولیت اجتماعی اثربخش و توسعه پایدار گفت: موضوع مسئولیت اجتماعی ابعاد مختلفی دارد و در زمان های مختلف ناظر به شرایط فعلی ما و ایندگان خواهد بود.

او گفت: امید است با افزایش مسئولیت اجتماعی، پتانسیل حوزه های مختلف را در جهت برنامه های دارای اولویت امروز و اینده به هم گره بزنیم و برنامه های عملیاتی و مشخصی را دنبال کنیم.

اولیایی ادامه داد: توجه ویژه ای به سیاست گذاری کلان برای بحث مسئولیت اجتماعی در جامعه در اتاق بازرگانی ایران دنبال می شود و در این راستا مقرر شده که شورای سیاست گذاری مسئولیت اجتماعی با متخصصان صاحب نظر دانشگاه، فعالان اقتصادی، صاحبان بنگاه های اقتصادی و ...تشکیل شود.

او همچنین ابراز امیدواری کرد که برای کاهش آسیب های اجتماعی شاهد تعامل و همگرایی فعالان اقتصادی باشیم.

نائب رئیس کمیسیون اجتماعی و حاکمیت شرکتی اتاق بازرگانی ایران اعلام نمود: فارس سرزمینی است که دل همه ایرانی ها برایش می تپد چون مهد فرهنگ ایران زمین است و در سال های اخیر در حوزه اقتصاد هم نقش مهمی را ایفا کرده است.

سهیلا محبی، رئیس کمیسیون قضایی اتاق بازرگانی فارس نیز گفت: توسعه نیاز جامعه امروز است و این موضوع بر کسی پوشیده نیست البته توسعه باید پایدار، متوازن و هم جانبه باشد.

او مطرح نمود: نیاز است دیدگاهها به سمت توسعه اقتصادی، فرهنگی، زیست محیطی هدایت شود تا آینده ایده آل برای همگان رقم زده شود و نهایتا شاهد هم پوشانی ها برای بهبود معیشت باشیم.

رئیس کمیسیون قضایی اتاق بازرگانی فارس ادامه داد: اتاق فارس به منظور انسجام بیشتر فعالیت های اجتماعی پیشگام تشکیل حمایت قضایی، مالکیت فکری، حاکمیت شرکتی و مسئولیت اجتماعی را راه اندازی کرد.

محبی ساختار مند شدن کلیدواژه های این کمیسیون را هدف تشکیل این کمیسیون مطرح نمود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "شورای سیاستگذاری مسئولیت اجتماعی در اتاق ایران راه اندازی می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شورای سیاستگذاری مسئولیت اجتماعی در اتاق ایران راه اندازی می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید