مهاجری: شکست برابر سایپا ارزشش بیشتر از برد مقابل شاهین بود

به گزارش وبلاگ ساعت فروشی، سرمربی تیم فوتبال نساجی می گوید هفته قبل بعد از شکست برابر سایپا طرفداران نساجی از آن ها حمایت کردند به همین خاطر ارزش آن باخت بیشتر از پیروزی برابر شاهین است.

مهاجری: شکست برابر سایپا ارزشش بیشتر از برد مقابل شاهین بود

به گزارش وبلاگ ساعت فروشی، رضا مهاجری، سرمربی تیم فوتبال نساجی قائمشهر بعد از پیروزی تیشم برابر شاهین شهرداری بوشهر در نشست خبری بیان نمود: همان طور که پیش بینی می کردیم بازی سختی داشتیم. می دانستیم که اگر بخواهیم مثل بازی گذشته غفلت کنیم تنبیه می شویم. دو، سه موضوع واقعا خوشحالم می نماید. اول اینکه توانستیم یک جوان یعنی امین رضایی را دوباره به فوتبال برگردانیم. بالاخره به او اعتماد شد و قدر این اعتماد را دانست و امروز روز خوبی را پشت سر گذاشت. امیدوارم که رضایی قدر این اعتماد را بداند و فضا را برای جوان های دیگر باز کند و این اعتماد به نفس را به ما بدهد که بیشتر به جوانان اطمینان کنیم.

او ادامه داد: موضوع دوم بحث تماشاگران است. ما در فوتبال هم برد داشتیم و هم باخت و تساوی، قهرمانی و نایب قهرمانی هم داشتیم. خدا را شکر سقوط نداشتیم. آن چیزی که از ته دل خوشحالم می نماید همین لبخندی است که می توانیم روی لب های مردم بنشانیم. این خیلی ارزش دارد. در این شرایط و با این سختی من می دانم ورود به استادیوم خیلی سخت شده است. ما خیلی از تماشاگران مان با سختی به استادیوم می آیند که امیدوارم سازمان لیگ تمهیدات لازم را برای تیم هایی که تماشاگر دارند بیاندیشد. ما هفته پیش به سایپا باختیم ولی تماشاگران ما را 90 دقیقه تشویق کردند. امروز اگر مقابل شاهین بازیکنان ما بدون اشتباه بازی می نمایند حاصل حمایت و تشویق و دلگرمی تماشاگران است. ما به سایپا باختیم ولی به نظر من بازی را بردیم. آن باخت ارزشش برای من مربی از این برد خیلی بیشتر بود چون در آیتم های دیگر برنده شدم. امیدوارم که بازیکنانم روز به روز با کوشش و انسجام و بستن چشم روی مسائل قدر این شرایط را بدانند. ما مسائل داریم ولی تا آخر فصل هم شکایت نمی کنم چون می دانم که کجا آمده ام. با چشم باز آمده ام. این نیست که با یک برد به عرش برسیم و با یک باخت همه چیزمان را از دست بدهیم. ما راه درازی را تا انتها لیگ داریم و احتیاجمند حمایت اصحاب رسانه، تماشاگران، مردم و مسئولین هستیم. تازه ابتدای راهیم و خدا را شکر آرام آرام قدم های محکمی برمی داریم. سعی کردیم که فوتبال را مطابق خواسته تماشاگران بازی کنیم. ضعف ها را بر طرف می کنیم و هنوز به دو بازیکن دیگر احتیاج درایم تا تیم مان کامل تر بشود.

مهاجری افزود: در بازی با سایپا سه بازیکن را تعویض کردیم و جریان بازی را عوض کردند. امروز هم همین کار را کردیم. عباس زاده به زمین آمد و گل زد و این خیلی ارزش داشت. ما بحث کیفیت را در تیم داریم نه کمیت. محمد عباس زاده در 15 دقیقه برای تیمش اثربخش بود و این خیلی ارزش دارد. این درکی است که در حال جا افتاد در تیم است. اگر این روح همدلی را در بازیکنان جا بیندازیم و بدانند که اولویت اول نساجی است. من روز اول این شرایط را درک نکردم و این را به صراحت می گویم. وقتی نفس این تماشارگ را حس می کنم به خودم می گویم حق اشتباه ندارم و بازیکنان هم حق اشتباه ندارند چون ما می توانیم دل مردم را شاد کنیم و اگر امروز بازیکنان توانستند دل مردم را شاد نمایند خیلی ارزشمند است. امیدوارم این روزها را در فوتبال قائمشهر بیشتر ببینیم.

سرمربی نساجی درباره بازی هفته قبل با سایپا هم اظهار کرد: من مربی یک ابزار هستم. روزی هم که باختیم همین حرف ها را زدم. مهم این بازیکنان هستند که درک داشته باشند و وظایف شان را انجام بدهند. ما در شرح وظیفه و احساس مسئولیت ضعف داریم و باید قوی بشویم. روزی که آمدم به بازیکنان گفتم که ذهنیت برنده را به تیم القا کنیم. راه ما سخت است و روزهای سخت تری هم داریم. اگر توانستیم امروز بازی را ببریم به خاطر حمایتی است که از جانب طرفداران بعد از شکست برابر سایپا صورت گرفت.

او درباره هجومی بازی کردن تیمش هم شرح داد: من با ابزار دفاعی اگر حمله کنم حماقت است. من با توجه به ابزارم باید تصمیم بگیرم و امروز ما ابزار یک بازی هجومی را داریم و حمایت تماشاگر را هم داریم.

مهاجری در انتها درباره صحنه گل دوم نساجی که علی شجاعی با وجود فرصت گلزنی توپ را به عباس زاده پاس داد تا او دروازه شاهین را باز کند، گفت: این فقط یک مورد است و باید این را به کل تیم تعمیم بدهیم. یک روز امین رضایی احتیاج به یاری دارد، یک روز من مربی احتیاج به حمایت دارم و یک روز یک بازیکن دیگر. داریم این را در تیم جا می اندازیم که اولویت و سالار ما نساجی است. ما باید برای سربلندی نساجی بجنگیم. الان به بازیکنان در رختکن گفتم امروز نه من بردم و نه عباس زاده، امروز نساجی برد. چون نساجی برد یعنی همه ما بردیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مهاجری: شکست برابر سایپا ارزشش بیشتر از برد مقابل شاهین بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهاجری: شکست برابر سایپا ارزشش بیشتر از برد مقابل شاهین بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید