قلعه نویی: به خاطر شجاعت داور بازی مان برابر شهر خودرو به او تبریک می گویم، برای ما حاشیه درست کردند اما دست شان رو شد

به گزارش وبلاگ ساعت فروشی، امیر قلعه نویی، سرمربی تیم فوتبال سپاهان به داور ملاقات تیمش برابر شهر خودرو تبریک گفت و از برنامه های ورزشی تلویزیون خواست اشتباهات داوری را در نیم فصل اول آنالیز نمایند.

قلعه نویی: به خاطر شجاعت داور بازی مان برابر شهر خودرو به او تبریک می گویم، برای ما حاشیه درست کردند اما دست شان رو شد

به گزارش وبلاگ ساعت فروشی از اصفهان, امیر قلعه نویی در نشست خبری پیش از ملاقات تیمش مقابل پیکان گفت: تشکر دارم از انجمن ورزشی نویسان اصفهان که بیانه داده بودند. طبیعتاً بازی ها شرایط حساسی را پیدا نموده است و بازی ها نشان می دهند در صدر جدول رقابت حساس شده و شش تیم در رقابت هستند. در این بین ما به دنبال اهداف خود هستیم و در این هفته ها نشان دادیم که چقدر تیم باکیفیتی هستیم، ولی شانس با ما یار نیست.

وی در ادامه اضافه کرد: امیدواریم موقیعت های مان فردا تبدیل به گل شوند. بازی فردا برای ما حکم فینال را دارد، ولی خوشحالیم که با تیمی بازی داریم که به دنبال بردن است و بازی پاک را ارائه می نماید و برای همین می دانیم بازی خوبی خواهد شد.

قلعه نویی با اشاره به غیبت سه بازیکن تیمش در بازی فردا خاطر نشان کرد: امیدواریم بازیکنان جایگزین شرایط خوبی داشته باشند و از فرصت بازی استفاده نمایند و البته شرایط به نحوی برای ما رقم بخورد که سه امتیاز را از آن خود کنیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان با اشاره به حواشی این روزهای فوتبال توضیح داد: اینقدر داستان و حاشیه درست می نمایند که شریط برای ما سخت می گردد. الان فاصله بازی ها خیلی کم است، ولی خود بازیکنان نشان دادند که از نظر فنی، رفتاری و انگیزشی در شرایط خوبی هستند. بازی ما با نساجی و شهر خودرو را نگاه کنید. ببینید خارج از مسائلی که درست کردند و خد را شکر دست شان رو شد، چقدر ما بازی های خوبی را داشتیم. در مشهد بعد از اخراج محبی طبیعی بود که اجازه ایجاد موقعیت به حریف ندهیم و حریف هم موقعیت نداشت، ولی روی غفلت گل مساوی را زدند.

وی ادامه داد: تیم ما در شرایط خوبی است و وقتی بازی با نساجی و شهر خودرو را دیدم به تیمم خیلی امیدوار شدم و من به عنوان مسئول فنی تیم سپاهان خیلی خوشحالم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان شرح داد: در بازی فردا محبی محروم است و مسلمان و ایرانپوریان مصدوم هستند. البته محمد ایرانپوریان شرایط بهتری دارد و حسینی هم شرایطش خوب است و احتمالاً برای بازی فردا به میدان می رود.

قلعه نویی درباره حواشی داوری و اتفاقاتی که در بازی مقابل شهر خودرو رقم خورد، گفت: خواهشی دارم از برنامه شب های فوتبالی یا فوتبال برتر که داوری ها را در نیم فصل آنالیز نمایند. قبلاً برنامه نود بود و این کار را می کرد. امیدوارم نیم فصل یکی از این برنامه ها کارشناسی داوری را انجام دهد تا معین گردد چه تیمی بیشتر ضرر نموده و چه تیمی بیشتر سود برده است.

وی در سرانجام خاطر نشان کرد: به خاطر شجاعت داور بازی مان برابر شهر خودرو به او تبریک می گویم، اما همه دیدند که از کارشناسی سپاهان بیشتر لطمه خورد. در بازی با پارس گل سالم ما را نگرفتند و برای حریف پنالتی گرفتند. خواهش می کنم نیم فصل داوری ها را کارشناسی نمایند تا سود و ضررها معین گردد و مثل وبلاگ ساعت فروشیی که دست شان رو شد بقیه چیز ها هم رو گردد. از قدیم می گویند حرفی را بندازی زمین صاحبش بر میدارد، الان هم من گفتم و آنهایی باید حرف را می گرفتند، گرفتند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "قلعه نویی: به خاطر شجاعت داور بازی مان برابر شهر خودرو به او تبریک می گویم، برای ما حاشیه درست کردند اما دست شان رو شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قلعه نویی: به خاطر شجاعت داور بازی مان برابر شهر خودرو به او تبریک می گویم، برای ما حاشیه درست کردند اما دست شان رو شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید