مورینیو : هیچ تیمی نمی تواند با این همه مصدوم کنار بیاید

به گزارش وبلاگ ساعت فروشی، سرمربی تاتنهام بعد از حذف از لیگ قهرمانان اروپا گفت مصدومیت بازیکنان کار او را در این تیم بسیار سخت نموده است.

مورینیو : هیچ تیمی نمی تواند با این همه مصدوم کنار بیاید

به گزارش وبلاگ ساعت فروشی و به نقل از ساکرنت، مصدومیت بازیکنانی چون هری کین، سون هیونگ مین کره ای، موسی سیسوکو، داوینسون سانچس و برخواین کار را برای اسپرز سخت کرد.

ژوزه مورینیو سرمربی تاتنهام بعد از حذف از لیگ قهرمانان اروپا گفت: تصور کنید شرایط ما چقدر سخت است. ما بهترین بازیکنان خود را د اختیار نداشتیم. همین لایپزیگ اگر نفراتی چون فورسبرگ و تیمو ورنر را نداشته باشد چه شرایطی پیدا می نماید. یا مثلا لیورپول محمد صلاح، روبرتو فیرمینو، سادیو مانه و هندرسون را نداشته باشد یا بارسلونا لیونل مسی، گریزمان و سوارس را نداشته باشد. نفراتی که نیمکت نشین لایپزیگ بودند می توانستند در تیم من بازیکن اصلی باشند. هیچ تیمی در اروپا نمی تواند برای مدت زیادی با مصدوم های زیاد کنار بیاید. برای یک یا دو بازی شاید بتوانید با این موضوع کنار بیایید ولی برای چهار ماه خیلی سخت است.

سرمربی پرتغالی افزود: با این شرایط کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا نیز بسیار سخت است. می دانم بازی حساسی با منچستریونایتد در پیش است ولی از الان تا هفته بعد قرار نیست اتفاق زیادی رخ دهد و شرایط همینگونه است. با این حال تا سرانجام تمام کوشش خود را خواهیم کرد. شما اگر بازیهای ما را در لیگ برتر ببینید، متوجه می شوید که بازیکنانم سخت کوشش و تمرین می نمایند و تا سرانجام می جنگند و امیدوارم در بازیهای باقی مانده تا سرانجام لیگ برتر انگلیس نیز همینطور باشند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مورینیو : هیچ تیمی نمی تواند با این همه مصدوم کنار بیاید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مورینیو : هیچ تیمی نمی تواند با این همه مصدوم کنار بیاید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید