نشست خبری پارس جنوبی و نفت آبادان لغو شد

به گزارش وبلاگ ساعت فروشی، سرمربیان پارس جنوبی و صنعت نفت آبادان امروز(شنبه) در نشست خبری قبل از دیدار این دو تیم حاضر نمی شوند.

نشست خبری پارس جنوبی و نفت آبادان لغو شد

به گزارش وبلاگ ساعت فروشی به نقل از روابط عمومی باشگاه پارس جنوبی، بر اساس اعلام هیات فوتبال استان بوشهر و شهرستان جم نشست خبری قبل از دیدار پارس جنوبی و صنعت نفت آبادان عصر امروز باید برگزار گردد، اما فراز کمالوند سرمربی پارس جنوبی ساعتی قبل بیان کرد که در این نشست حاضر نمی شود.

امیر صادقی پناه، مدیررسانه ای باشگاه پارس جنوبی با اعلام این خبر گفت: با توجه به اینکه نشست خبری قبل از مسابقه در اقدامی عجیب از سوی روابط عمومی هیات فوتبال استان بوشهر در روز اربعین حسینی (ع) برنامه ریزی شده طبق هماهنگی با مسئولان محترم سازمان لیگ فوتبال آقای کمالوند جهت رفاه حال سوگواران در نشست خبری حاضر نمی شوند.

وی ادامه داد: کمالوند همیشه با اصحاب رسانه رابطه ای صمیمانه داشته و برای اینکه وبلاگ ساعت فروشی عزیز در روز اربعین حسینی(ع) بدون دغدغه به مناسک مذهبی خود بپردازند در این نشست حاضر نمی شود.

مدیررسانه ای پارس جنوبی در خاتمه اضافه نمود: ای کاش روابط عمومی هیات فوتبال بوشهر مانند نشست خبری دیدار پرسپولیس و پیکان که روز آدینه در محل ساختمان سازمان لیگ فوتبال برگزار گردید، این کنفرانس را هم طور دیگری برنامه ریزی می کرد تا چنین دغدغه ای پیش نیاید. به هر حال مسئله ای نیست و انشاالله آقای کمالوند بعد از خاتمه مسابقه همچون دیدارهای گذشته جوابگوی اصحاب رسانه خواهد بود.

به گزارش وبلاگ ساعت فروشی به نقل از روابط عمومی هیات فوتبال استان بوشهر، به علت دیر هنگام بودن زمان پرواز تیم فوتبال صنعت نفت آبادان به عسلویه، دراگان اسکوچیچ سرمربی این تیم هم به نشست خبری قبل از بازی نمی رسد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "نشست خبری پارس جنوبی و نفت آبادان لغو شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نشست خبری پارس جنوبی و نفت آبادان لغو شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید