کاراته کاهای ایران رقبای خود را شناختند، غیبت مهدیزاده

به گزارش وبلاگ ساعت فروشی، نخستین دوره رقابتهای لیگ جهانی کاراته در سال 2019 با حضور 776 کاراته کا از 82 کشور از امروز آدینه به میزبانی فرانسه در سالن پیردوکوبرتن شهر پاریس در پاریس شروع می گردد.

کاراته کاهای ایران رقبای خود را شناختند، غیبت مهدیزاده

مراسم قرعه کشی این رقابتها برگزار گردید و کاراته کاهای کشورمان رقبای خود را شناختند. نکته مهم در خصوص تیم اعزامی کشورمان این است که امیر مهدیزاده کاراته کای 60- کیلوگرم کشورمان به دلیل تغییر وزن در این مسابقات حضور نخواهد داشت. وی قرار است از این پس در وزن 67- کیلوگرم مبارزه کند و به دلیل آنکه در این وزن رنکینگ ندارد، اجازه حضور در مسابقات را ندارد.

اما بر اساس قرعه کشی صورت گرفته کاراته کاهای کشورمان رقبای خود را به این توضیح شناختند:

در بخش بانوان و در وزن 50- کیلوگرم سارا بهمنیار ابتدا به مصاف برتا مونتانر از اسپانیا به میدان می رود و در ادامه با برنده اسلواکی و آرژانتین پیکار می نماید. در وزن 55- کیلوگرم طراوت خاکسار با اوسانه جانیرو از بنین مبارزه می نماید و سپس به مصاف برنده قزاقستان و سوئیس خواهد رفت.

رزیتا علیپور در وزن 61- کیلوگرم به دیدار الکساندرا هاگ از سوئد خواهد رفت و در صورت پیروزی به دیدار برنده ازبکستان و هلند می رود. در همین وزن شیما آل سعدی با ماریا اسپینوزا لوپز از اسپانیا مبارزه می نماید و در ادامه به دیدار برنده برزیل و مقدونیه خواهد رفت. در وزن 68+ کیلوگرم حمیده عباسعلی به دیدار والریا اچور از اکوادور خواهد رفت و در صورت کسب پیروزی به مصاف برنده برزیل و ایتالیا می رود.

در بخش مردان و در وزن 60- کیلوگرم مجید حسن نیا با ماتئو لندی از ایتالیا مبارزه می نماید و در صورت کسب پیروزی به دیدار برنده بلژیک و فرانسه خواهد رفت. هامون درفشی پور در وزن 67- کیلوگرم به دیدار جردن توماس می رود و در صورت پیروزی با برنده ژاپن و لوکزامبورگ روبرو می گردد. امیررضا میرزایی دیگر نماینده کشورمان در این وزن به مصافمونتن سانگوت از تایلند می رود و سپس با برنده یونان و کرواسی پیکار می نماید.

در وزن 75- کیلوگرم بهمن عسگری دور اول استراحت دارد و سپس به دیدار برنده اردن و هلند می رود. علی اصغر آسیابری دیگر کاراته کای ایرانی این وزن ابتدا به مصاف ویکتور سنژیک از اوکراین و سپس برنده مبارزه گرجستان و مصر خواهد رفت.

کاراته ایران در وزن 84- کیلوگرم 5 نماینده دارد. مهدی خدابخشی با هلیو هرناندز از پرتغال پیکار می نماید. وی در صورت پیروزی با برنده کرواسی و دومینکن خواهد رفت.

ذبیح الله پورشیب در گام نخست آنتوان ایساکو از بلاروس را پیش رو دارد و در ادامه به دیدار برنده روسیه و بوسنی هرزگوین خواهد رفت.

مهدی قراری زاده با اوستیانته سیمبال از اوکراین مبارزه می نماید و در صورت پیروزی با برنده مصر و بوسنی هرزگوین روبرو می گردد.

کیوان بابان در اولین دیدار فردی والرا از ونزوئلا را پیش رو دارد و در صورت پیروزی با برنده ازبکستان و اردن مبارزه خواهد نمود.

احسان حیدری نیز پابلو آرناس از اسپانیا را در مبارزه نخست پیش رو دارد و سپس با برنده مصر و ایتالیا مبارزه خواهد نمود.

در وزن 84+ کیلوگرم سجاد گنج زاده پس از یک دور استراحت به مصاف برنده ایتالیا و مجارستان می رود. صالح اباذری نیز دور اول استراحت دارد و در ادامه به مصاف برنده دیدار فرانسه و بوسنی هرزگوین خواهد رفت. سامان حیدری با لوکا کاستا از بلژیک مبارزه می نماید و در صورت برد با هیدویوشی کاگاوا از ژاپن پیکار خواهد نمود. هادی عرب نیز الیاس کلوز از کشور میزبان را پیش رو دارد و سپس با برنده کانادا و صربستان مبارزه می نماید.

لیگ کاراته وان به مدت 3 روز برگزار خواهد شد و در نخستین روز مسابقات نمایندگان کاتای انفرادی بانوان، کاتای تیمی مردان، اوزان 60-، 67- و 75- کیلوگرم مردان و اوزان 50- و 55- کیلوگرم بانوان به روی تاتامی روند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "کاراته کاهای ایران رقبای خود را شناختند، غیبت مهدیزاده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاراته کاهای ایران رقبای خود را شناختند، غیبت مهدیزاده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید