50درصد از طرح های گردشگری مازندران تا 1400 بهره برداری می گردد

به گزارش وبلاگ ساعت فروشی، مرکز تفریحی و سرگرمی سیمرغ در شهرستان محمودآباد استان مازندران با حضور رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری افتتاح شد.

50درصد از طرح های گردشگری مازندران تا 1400 بهره برداری می گردد

به گزارش خبرنگار وبلاگ ساعت فروشی، دکتر علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در سفر به استان مازندران، بعد از ظهر امروز سه شنبه 8 مرداد 98، مرکز تفریحی و سرگرمی سیمرغ در محمودآباد را افتتاح کرد.

دکتر مونسان در مراسم افتتاح این مجموعه با اشاره به اهمیت احداث مراکز گردشگری در استان مازندران به عنوان قطب گردشگری کشور، بر تأمین زیرساخت های گردشگری در این استان تأکید کرد.

این مجموعه تفریحی سرگرمی با سرمایه گذاری بخش خصوصی و در زمینی به مساحت 15هزار و 185 مترمربع و با 54 میلیارد تومان سرمایه گذاری احداث شده است.

این مجموعه دارای رستوران، غرفه های تجاری، فود کورت، فضای تفریحی و سرگرمی، کتابخانه، عکاسخانه، سینما و... است.

با احداث مرکز سرگرمی و تفریحی سیمرغ در محمودآباد، زمینه اشتغال برای 180 نفر فراهم شده است.

50درصد از طرح های گردشگری مازندران تا 1400 بهره برداری می گردد

معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور با بیان اینکه اکنون 110 پروژه گردشگری در مازندران در حال ساخت است، گفت: تا سال 1400 بیش از 50 درصد این طرح ها به بهره برداری خواهد رسید.

علی اصغر مونسان در حاشیه افتتاح مجموعه گردشگری شهرستان محمودآباد در جمع وبلاگ ساعت فروشی گفت: تمام کوشش دولت شکوفایی اقتصاد محلی با تقویت گردشگری است و در این زمینه استان مازندران با توجه به ظرفیت های گردشگری از اولویت برخوردار است.

او اضافه نمود: اقدامات موثری برای تقویت زیرساخت گردشگری در استان مازندران انجام شد و کوشش خواهیم کرد مازندران به نمونه ای برای اقتصاد گردشگری و پایدار تبدیل گردد.

رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور همچنین با اشاره وجود زیرساخت های لازم برای گردشگری دریایی در مازندران گفت: اکنون در این زمینه فقط همت و ورود سرمایه گذاران بخش خصوصی را می طلبد.

مونسان با بیان اینکه مازندران از اسکله و بنادر خوبی در خط ساحلی برخوردار است، اضافه نمود: سرمایه گذاری در گردشگری دریای مازندران کم هزینه و کم ریسک خواهد بود.

وی همچنین گفت: ما کوشش داریم در کنار زیرساخت های گردشگری استان، فضاهای سرگرمی و تفریح را نیز به عنوان پیشران های گردشگری تقویت کنیم.

منبع: میراث آریا

به "50درصد از طرح های گردشگری مازندران تا 1400 بهره برداری می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "50درصد از طرح های گردشگری مازندران تا 1400 بهره برداری می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید