اعلام آرای جدید کمیته مشخص وضعیت فدراسیون فوتبال

به گزارش وبلاگ ساعت فروشی، کمیته تعیین وضعیت بازیکنان فدراسیون آرای خود را در مورد تعدادی از پرونده های مطروحه خاطرنشان کرد.

اعلام آرای جدید کمیته مشخص وضعیت فدراسیون فوتبال

به گزارش وبلاگ ساعت فروشی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، در پی شکایت هیئت فوتبال استان خوزستان از باشگاه فولاد خوزستان، کمیته وضعیت پس از آنالیز پرونده باشگاه فولاد خوزستان را به پرداخت مبلغ 2 میلیارد و 335 میلیون و 640 هزار ریال بابت مانده قرارداد مورخ 16 خردادماه 96 و مبلغ 4 میلیارد و 12 میلیون و 500 هزار ریال بابت مانده قرارداد مورخ 26 تیرماه 97 و همچنین پرداخت مبلغ یک میلیارد و 455 میلیون ریال بابت خسارت وارد به استادیوم غدیر که مجموعاً به میزان 7 میلیارد و 803 میلیون و 140 هزار ریال و پرداخت مبلغ 156 میلیون و 62 هزار و 800 ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواستار محکوم شد.

با توجه به شکایت باشگاه پیکان از سایپا، این باشگاه به پرداخت مبلغ 750 میلیون ریال بابت 3 سال حق آموزش مهیار جباری به انضمام مبلغ 15 میلیون ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواستار (باشگاه پیکان) محکوم شد. همچنین با توجه به واریز علی الحساب 5 میلیون ریال به حساب فدراسیون، خواستار مکلف به پرداخت مبلغ 10 میلیون ریال بابت الباقی هزینه دادرسی پیش از اجرای رای در حق فدراسیون فوتبال است.

در پرونده شکایت مهدی نادری نسب از باشگاه ماشین سازی تبریز، این باشگاه به پرداخت مبلغ 280 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 5 میلیون و 600 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواستار محکوم شد. همچنین کمیته وضعیت دعوی خواستار را نسبت به مابقی خواسته به میزان یک میلیارد و 490 میلیون ریال مردود اعلام و قابل رسیدگی نمی داند.

براساس رای صادر شده در پرونده شکایت علی حسام از باشگاه سپیدرود رشت، این باشگاه به پرداخت مبلغ 115 میلیون ریال بابت قرارداد پرداخت نشده در حق خواستار به انضمام مبلغ 2 میلیون و 300 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواستار محکوم شد.

آرای صادره ظرف مدت 7 روز از تاریخ ابلاغ در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدیدنظرخواهی خواهد بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اعلام آرای جدید کمیته مشخص وضعیت فدراسیون فوتبال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام آرای جدید کمیته مشخص وضعیت فدراسیون فوتبال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید