رفعتی:از مجیدی خواهش می کنم فضا را متشنج نکند

به گزارش وبلاگ ساعت فروشی، رئیس سابق دپارتمان داوری گفت: اگر قرار است این داوران حتی در رسانه ها حضور داشته باشند بهتر است در مورد علاقه های خودشان صحبت کنند.

رفعتی:از مجیدی خواهش می کنم فضا را متشنج نکند

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ ساعت فروشی، داوود رفعتی در مورد نقل قول هایی که برخی از داوران این روزها انجام داده اند گفت: داور فعال بهتر است در رسانه ها مصاحبه نکنند.این دوستان اشتباه کردند در تلویزیون چنین مصاحبه ای کردند، اگر قرار است این داوران حتی در رسانه ها حضور داشته باشند بهتر است در مورد علاقه های خودشان صحبت کنند.

وی افزود: اینکه داوران به اشتباه خود اعتراف کنند اصلا کار درستی نیست، شما در جام ملت های آسیا یا جام جهانی دیده اید که یک داور بگوید من اشتباه کردم؟ اشتباه همیشه وجود دارد، داور هم انسان است و دچار اشتباه می شود ولی اینکه مثلا داور بگوید در دیدار استقلال اشتباه کردم کار درستی نیست.

رفعتی اظهار داشت: در آن بازی کمک داور یک تصمیمی گرفت و در نهایت منجر به تصمیم جمعی گروه داوری شد. من از فرهاد مجیدیِ بزرگ خواهش می کنم که یک مقدار سعه صدر داشته باشد و فضای جامعه فوتبال را متشنج نکند.

خبرنگاری از رفعتی پرسید علی خطیر روز گذشته یک مصاحبه ای در مورد داوران انجام داد که رفعتی بلافاصله در واکنش به این موضوع گفت: سوال بعدی! من درباره او صحبت نمی کنم.

وی در مورد اعتراض مجیدی به اظهارات اکبریان گفت: مطمئنا در تمام لیگ هایی که برگزار شده همه این اشتباهات وجود داشته. شما می توانید تضمین بدهید که دیگر اشتباه به وجود نمی آید؟در مورد همین تیمی که قهرمان شده هم اشتباه به وجود آمده و حتی در مورد استقلال و تیم های دیگر هم همینطور. من از داوران خواهش می کنم در هیچ برنامه ای شرکت نکنند چون قرار گرفتند داوران و مربیان رو یکدیگر اصلا برای فوتبال ما خوب نیست.

رفعتی در مورد آخرین شرایط آمدن VAR به فوتبال ایران گفت: من از این موضوع هیچ اطلاعی ندارم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "رفعتی:از مجیدی خواهش می کنم فضا را متشنج نکند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رفعتی:از مجیدی خواهش می کنم فضا را متشنج نکند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید