لاریجانی: تغییر تعرفه های مخابراتی صلاح نیست

به گزارش وبلاگ ساعت فروشی، رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار اعضای هیئت مدیره شرکت مخابرات با بیان این که اکنون شرایط کشور به دلیل نبرد مالی، خاص و متفاوت است گفت: تغییر تعرفه ها را به مسئولان کشور توصیه نمی کنم و افزایش تعرفه ها صلاح نیست .

لاریجانی: تغییر تعرفه های مخابراتی صلاح نیست

به گزارش خبرنگاران، اعضای هیات مدیره شرکت مخابرات امروز (شنبه، 18 آبان ماه) طی دیدار با علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی گزارشی از عملکرد این شرکت از ابتدای امسال تاکنون ارائه کردند.

رئیس مجلس شورای اسلامی در ابتدای این دیدار با بیان اینکه بهتر است در شرایط فعلی مالی کشور تغییر و افزایش تعرفه ها اعم از مالیات و عوارضی که به خدمات تعلق می گیرد، آرام تر صورت گیرد، گفت: شرایط کشور به دلیل اعمال تحریم ها متفاوت است . لذا به مسئولان تغییر تعرفه ها را توصیه نمی کنم و افزایش تعرفه ها صلاح نیست .

وی خطاب به هیات مدیره شرکت مخابرات بیان نمود: شرکت مخابرات صرفا بخش خصوصی محسوب نمی گردد و مدیران آن، مدیران حاکمیتی هستند. لذا بهتر است بنابر اقتضائات کنونی، در مورد افزایش تعرفه ها تامل کنید.

در ادامه این دیدار، مهدی صفری رئیس، مجید صدری مدیرعامل و دیگر اعضای هیات مدیره شرکت مخابرات در این جلسه گزارشی در مورد هزینه ها، سرمایه گذاری ها و برنامه های پیش روی شرکت مخابرات ارائه کردند.

انباشت نیروی انسانی در شرکت مخابرات، هزینه کرد سالانه بین 700 تا 800 میلیارد تومان برای 47 هزار بازنشسته این شرکت، افزایش مخارجی همچون آب، برق و گاز و مسائل مرتبط با خصوصی سازی شرکت مخابرات از دیگر مسائل مطروحه از سوی هیات مدیره شرکت مخابرات در دیدار و گفت وگو با رئیس مجلس شورای اسلامی بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "لاریجانی: تغییر تعرفه های مخابراتی صلاح نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لاریجانی: تغییر تعرفه های مخابراتی صلاح نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید