نظری: ابتدا باید قرارداد کارگزار قبلی فسخ و سپس قرارداد جدید امضا گردد

به گزارش وبلاگ ساعت فروشی، عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال تاکید نمود برای عقد قرارداد با کارگزار جدید باید ابتدا قرارداد کارگزار قبلی فسخ گردد.

نظری: ابتدا باید قرارداد کارگزار قبلی فسخ و سپس قرارداد جدید امضا گردد

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ ساعت فروشی حجت نظری پس از جلسه هیئت مدیره باشگاه استقلال در مورد اینکه آیا در این جلسه در مورد استعفای کامران منزوی صحبت شد یا خیر؟ گفت: تا جایی که من در جلسه حضور داشتم بحثی از این مورد مطرح نشد. البته جلسه همچنان ادامه دارد و من کمی زودتر جلسه را ترک کردم.

وی در مورد اینکه منزوی اعلام نموده است هنوز قرارداد اسپانسر باشگاه استقلال تکمیل و نهایی نشده است، گفت: بله راجع به این موضوع در جلسه صحبت شد و همچنان هم صحبت ها ادامه دارد. ما خدایی ننموده نمی خواهیم در آینده برای هیچ کسی از جمله مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره مسئله ای ایجاد گردد. در مقطع کنونی مهم این است که پیش از عقد قرارداد با کارگزار جدید، باید تکلیف کارگزار قبلی معین گردد. حالا اقاله (فسخ توافقی قرارداد توسط طرفین) گردد یا فسخ. این اتفاق هنوز رخ نداده و امیدواریم به زودی مشخص تکلیف گردد.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در مورد اینکه گفته می گردد بندی برای فسخ قرارداد با اسپانسر این باشگاه در قرارداد طرفین وجود ندارد، گفت: به هر حال امکان اقاله همواره وجود دارد و طرفین هم می توانند توافق و قرارداد را به خاتمه برسانند. به هر حال این موضوع باید مشخص تکلیف گردد.

نظری در پاسخ به این پرسش که تا به امروز چه مقدار از قرارداد اسپانسری دریافت شده است؟ بیان نمود: من واقعا عدد دقیقی ندارم و اجازه دهید دیگران در این مورد پاسخ دهند.

وی در ادامه در واکنش به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه هیئت مدیره باشگاه استقلال در چند هفته اخیر کوچک شده است و اعضای آن کمتر در جلسات حضور دارند، به شوخی پاسخ داد: این موضوع به خاطر ماه مبارک رمضان است، اعضای هیئت مدیره روزه می گیرند وزن کم کردند و هیئت مدیره کوچک تر شده است.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در مورد املاک این باشگاه و بحث انتقال مالکیت دو استادیوم شهید کاظمی و امام رضا (ع) به دو باشگاه پرسپولیس و استقلال گفت: در مورد انتقال مالکیت استادیوم امام رضا (ع) و شهید کاظمی هنوز صحبتی اساسی صورت نگرفته و فقط یک سری صحبت های کلی مطرح شده است. با توجه به اینکه مالکیت دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در اختیار وزارت ورزش است باید بین این وزارت و مدیریت شهری گفت و گو گردد. تا اینجا هم هیچ گفت وگوی اساسی در این مورد انجام نشده است.

نظری ادامه داد: درباره املاک دو باشگاه پرسپولیس و استقلال در مورد فضاهایی صحبت شده که در اختیار وزارت ورزش است و قرار است به این دو باشگاه منتقل گردد. مثلاً در رابطه با باشگاه استقلال فقط در مورد دو مجموعه مرغوبکار و کمپ مرحوم حجازی صحبت شده که با موافقت وزیر ورزش قرار است خیلی زود سند آن به نام باشگاه استقلال بخورد.

وی در مورد بحث تست کرونا بازیکنان استقلال و اینکه بعضی از بازیکنان حاضر به انجام تست در محیط بیمارستان نیستند، شرح داد: من چیزی در این مورد نشنیدم، به هر حال می گردد فضای ایزوله ایجاد کرد و از بازیکنان تست گرفت. به نظرم می گردد در این مورد صحبت کرد و چیز غیر قابل حلی نیست. نهایتاً اگر مشکل همین باشد می توانیم هماهنگ کنیم و در همان زمین تمرین تست بگیریم. الان ما پیگیر این موضوع هستیم تا بتوانیم فضایی برای ضدعفونی در ورودی محل تمرین ایجاد کنیم.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در مورد حقوق ماهیانه خود در این باشگاه نیز شرح داد: من به طور کلی یک حق الجلسه از شورا دریافت می کنم و تا امروز نه از باشگاه استقلال و نه در کمیسیون هایی که در مدیریت شهری حضور دارم یک ریال پول نگرفته ام.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "نظری: ابتدا باید قرارداد کارگزار قبلی فسخ و سپس قرارداد جدید امضا گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نظری: ابتدا باید قرارداد کارگزار قبلی فسخ و سپس قرارداد جدید امضا گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید