یک منبع در AFC: تیم های ایرانی درخواست انصراف نداده اند

به گزارش وبلاگ ساعت فروشی، یک سایت عربی به نقل از کنفدراسیون فوتبال آسیا مدعی شد که تهدید تیم های ایرانی برای انصراف از لیگ قهرمانان آسیا صحت ندارد و آنها هیچ درخواست انصرافی نداده اند.

یک منبع در AFC: تیم های ایرانی درخواست انصراف نداده اند

به گزارش خبرنگاران به نقل از صدی آنلاین، کنفدراسیون فوتبال آسیا روز گذشته در نامه ای که به فدراسیون فوتبال ایران نوشت تاکید نمود که ایران شرایط میزبانی در لیگ قهرمانان آسیا را ندارد و به همین خاطر بازی های نماینده های این کشور باید در زمین بی طرف برگزار گردد.

هر چهار تیم ایرانی گفتند که چنانچه بازی در زمین بی طرف برگزار گردد آنها از حضور در لیگ قهرمانان آسیا انصراف خواهند داد.

سایت عربی صدی آن لاین عربستان به نقل از منابعی در کنفدراسیون فوتبال آسیا نوشت: تهدید تیم های ایرانی برای انصراف از لیگ قهرمانان آُسیا صحت ندارد تا جایکه فدراسیون فوتبال ایران هیچ درخواست رسمی برای کناره گیری از لیگ قهرمانان آسیا نداده است و آنچه که در رسانه های ایرانی آمده تنها برای تاثیر گذاشتن بر رای AFC است این درحالی است کنفدراسیون فوتبال آسیا تاکید نموده که باید بازی های نماینده های ایران در زمین بی طرف برگزار گردد و چنین درخواستی به کمینه برگزاری بازی ها به صورت رسمی داده شده است.

کمیته برگزاری رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در نامه ای رسمی به فدراسیون فوتبال ایران گفت که بازی های نماینده های این کشور در زمین بی طرف برگزار خواهد شد.

این منبع در AFC در گفت و گویی که با روزنامه الاتحاد امارات داشت تاکید نمود که ایران می تواند به این حکم اعتراض کند اما تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا قطعی است و بازی در زمین بی طرف برگزار خواهد شد.

نمایندگان چهار باشگاه ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا امروز تصمیم گرفتند در صورتی که هیات اجرایی AFC حکم به سلب امتیاز ایران از میزبانی این رقابت ها بدهد، انصراف خود را از حضور در این مسابقات اعلام نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "یک منبع در AFC: تیم های ایرانی درخواست انصراف نداده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک منبع در AFC: تیم های ایرانی درخواست انصراف نداده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید