افتتاح 220 میلیارد تومان پروژه های ارتباطی در سنندج

به گزارش وبلاگ ساعت فروشی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و هیات همراه راهی استان کردستان شد تا با افتتاح پروژه های جدید ارتباطی و آنالیز وضعیت موجود، توسعه ارتباطات در این استان شتاب گیرد.

افتتاح 220 میلیارد تومان پروژه های ارتباطی در سنندج

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، ظهر امروز چهارشنبه، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و هیات همراه راهی استان کردستان شد تا با افتتاح پروژه های جدید ارتباطی و آنالیز وضعیت موجود، توسعه ارتباطات در این استان شتاب گیرد.در این سفر پروژه هایی با هزینه ای بالغ بر 220 میلیارد تومان افتتاح می گردد.

افتتاح همزمان 888 سایت(2G ,3G ,4G) ، اجرای 152 کیلومتر فیبر نوری، توسعه پهنای باند دسترسی دیتا با ظرفیت 50Gb/s توسعه ظرفیت شبکه انتقال با ظرفیت Gb/s50 توسعه تلفن ثابت در 62 روستا، برقراری رومینگ اپراتورهای اول و دوم در تمامی روستاهای دارای پوشش تلفن همراه، تجهیز 42 روستا به خودپرداز پست بانک و احداث باجه و دفتر خدمات بانکی در 42 روستا تنها بخشی از طرح های است که امروز با حضور محمد جواد اذری جهرمی وزیر ارتباطات و هیات همراه در کردستان رونمایی می گردد.

چندی پیش و با انتشار توییتی از وزیر ارتباطات درباره نقاط روستایی دارای ارتباط در سطح کشور و پیغام یکی از شهروندان کردستانی مبنی بر ضعف ارتباطات در این استان، وزیر ارتباطات قول داد برای پیگیری موضوع به این استان سفر کند.

با سفر امروز وزیر ارتباطات و هیات همراه این وعده مجازی به حقیقت پیوست و پیش بینی می گردد توسعه ارتباطات در استان کردستان بیش از پیش سرعت گیرد.

منبع: خبرگزاری فارس

به "افتتاح 220 میلیارد تومان پروژه های ارتباطی در سنندج" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افتتاح 220 میلیارد تومان پروژه های ارتباطی در سنندج"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید