ترکیه 29 مورد جدید ابتلا به کرونا را تأیید کرد

به گزارش وبلاگ ساعت فروشی، ترکیه 29 مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا را در خاک این کشور تأیید کرد که شمار کل مبتلایان را به 47 نفر رساند.

ترکیه 29 مورد جدید ابتلا به کرونا را تأیید کرد

به گزارش وبلاگ ساعت فروشی، به نقل از خبرگزاری رویترز فخرالدّین کوجا، وزیر بهداشت ترکیه گفت: 29 مورد جدید ابتلا به کروناویروس به تأیید رسیده است که تعداد مبتلایان به کرونا در این کشور را به 47 نفر افزایش داد.

فخرالدّین کوجا، وزیر بهداشت ترکیه در توئیتی نوشت: تمام 29 مورد اخیر به طور مستقیم یا غیر مستقیم به ایالات متحده، خاورمیانه و اروپا مربوط بوده اند؛ در حالی که 3 مورد از آنها از عربستان بازگشته اند.

کوجا هم چنین هشدار داد: هرگونه ارتباط با کشورهای خارجی در شرایطی که کرونا به سرعت در حال گسترش است، خطری جدی تلقی می گردد.

وزیر بهداشت ترکیه هم چنین گفت: آنکارا تمام پروازهایش به 20 کشور از جمله انگلیس و امارات متحده عربی را ممنوع اعلام نموده است.

وزارت بهداشت ترکیه اعلام نموده است تمامی استخرها، سالن های کنسرت و مجالس و رستوران ها تعطیل خواهد شد و همه فعالیت ها و تجمعات سازمان های غیر دولتی به تعویق خواهد افتاد. وزیر بهداشت ترکیه نیز از زمان پایان این محدودیت ها سخنی به میان نیاورده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ترکیه 29 مورد جدید ابتلا به کرونا را تأیید کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترکیه 29 مورد جدید ابتلا به کرونا را تأیید کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید