کسب و کار

کوشش واشنگتن برای نفوذ بیشتر در بازار دیجیتال آمریکای شمالی

خبرنگاران، گروه بین الملل- مهدی پورحسنی: از ابتدای سال آینده میلادی 2020 قرار است موافقتنامه جدید ایالات متحده، مکزیک و کانادا که در سال 2018 به تصویب کشورهای عضو رسیده است جایگزین موافقتنامه نفتا گردد.

7 بهمن 1398

محاکمه علی دیواندری غیرعلنی شد!

سیزدهمین جلسه محاکمه علی دیواندری مدیرعامل سابق بانک های ملت و پارسیان که قرار بود صبح امروز (یکشنبه) مانند جلسات قبلی با حضور خبرنگاران برگزار گردد، غیرعلنی شد!

27 دی 1398

دریافت مجوز برای توسعه صادرات برق

مدیرعامل توانیر گفت: طبق توافقی که بین ایران و بعضی از همسایگان آن شکل گرفته است قرار شد تا بخشی از مطالبات برقی ایران به صورت تجهیز در اختیار کشور های هدف قرار گیرد.

3 دی 1398

اعلام نمره 40دستگاه در بهبود کسب وکار توسط مرکز آمار مجلس بخش خصوصی

خبرنگاران : نمره دستگاه های اجرایی در بهبود کسب وکار بر اساس اطلاعات سال 97 منتشر شد.

2 دی 1398

لامپ اشعه ایکس ایرانی در آستانه تجاری سازی

به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری، یک شرکت ایرانی با هدف فراوری دانش و فناوری های پیشرفته در زمینه بررسی عنصری، آشکار سازی پرتو و تجهیزات اکتشافی مواد معدنی و نفت بر مبنای دانش، تجربه و خلاقیت جمعی از دانشمندان، محققان، مخترعان و صنعتگران...

12 آذر 1398

از ماجرای طارمی و رضائیان تا برند لباس تیم ملی در اولین 90 فصل جدید

اولین برنامه 90 در فصل جدید لیگ برتر فوتبال ایران با آنالیز رفت و آمد طارمی و رضاییان شروع شد و از مهم ترین بخش های آن، آنالیز کیفیت لباس تیم ملی فوتبال ایران بود.

11 آذر 1398

بازی های فکری که تضمینی مغزتان را تقویت می نماید

خبرنگاران: مغز عضله نیست، درواقع بیشتر از چربی تشکیل شده است. اما تمرین ذهنی مناسب می تواند آن را روی فرم نگه دارد. این معما ها طراحی شده تا مهارت های حل مسئله، استدلال و تمرکز شما را تقویت کند و درجات سختی مختلف دارد.

2 آذر 1398

کتاب مستطاب آشپزی؛ آن چه این کتاب آشپزی را مستطاب می نماید!

نوزده سال پیش وقتی کتاب مستطاب آشپزی نجف دریابندری با همکاری همسرش زنده یاد فهیمه راستکار منتشر شد، جامعه ادبی انتظارش را نداشت که این کتاب، بهترین کتاب آشپزی فارسی و پرفروش ترین اثر مترجم و نویسنده توانمندی مثل دریابندری گردد. حتی شاید آشپزها و کسانی...

1 آذر 1398

گردشگرانی که به عشق کرسی و چای زغالی به ایران می آیند

خبرنگاران : سپری کردن تعطیلات در خانه ای کاهگلی با سقف شیروانی و چشم انداز کوه و دشت و جنگل یا حتی کویر چقدر می تواند برایتان جذاب باشد؟ آیا بین رفتن به هتلی شیک و لاکچری در فلان منطقه ساحلی یا گردشگری با خانه های بومگردی در مناطق روستایی و دور از امکانات...

29 آبان 1398

تعلل در اجرای حکم برج سعادت آباد

با وجود آن که حکم قلع و قمع پروژه مسکونی 3000 متری سعادت آباد موسوم به حسینیه سعادت آباد حدود دو ماه قبل صادر شده هنوز هیچ اقدامی برای اجرای حکم قضایی صورت نگرفته است.

23 آبان 1398

تبدیل زمین 4 هکتاری در ورامین به بازاچه فروش محصولات عشایر

ذوالفقاری گفت: در شهرستان ورامین زمینی به اندازه 4 هکتار است و هم اکنون به یک زمین بایر تبدبل شده است پیشنهاد ما این است این زمین را برای تبدیل به بازارچه به عشایر اجاره دهیم.

21 آبان 1398

عقب نشینی 20 درصدی قیمت املاک در تابستان

قیمت مسکن طی تابستان امسال با رشد چشمگیری روبرو شد و نبود متقاضی برای خرید و نخریدن مردم موجب شد تا این بازار به رکود چندین سال اخیر بازارگردد و شاهد اُفت 10 تا 20 درصد نرخ مسکن در بعضی از مناطق تهران باشیم.

18 آبان 1398

نگرانی جامعه اطلاعاتی آمریکا از آسیب پذیری ترامپ در برابر رشوه احتمالی

بازرس کل جامعه اطلاعاتی آمریکا در نامه ای از آسیب پذیری ترامپ در برابر رشوه احتمالی سرویس های اطلاعات خارجی ابراز نگرانی نموده است.

17 آبان 1398

گزارش های تأییدنشده از کشته شدن محافظ شخصی پادشاه عربستان

شمار زیادی از کاربران فضای مجازی عربستان سعودی از مرگ محافظ شخصی پادشاه این کشور خبر داده اند.

11 آبان 1398

مدرسه فوتبال خوب و قابل اعتماد چه ویژگی هایی دارد؟

خبرنگاران: همانطور که می دانید، فوتبال یکی از شغل های پردرآمد در همه دنیاست. تقریبا همه آقاپسر ها دوره ای از زندگی خود را صرف بازی فوتبال و مسابقات در رده های مختلف و گل کوچک در محله نموده اند. اما تعداد کمی از این عاشقان فوتبال توانسته اند به رده های بالا...

5 آبان 1398

جبل الطارق: ایران تعهداتش را درباره آدریان دریا نقض نکرده است

به گزارش خبرنگاران به نقل از تلگراف، فابیان پیکاردو رئیس اجرایی دولت محلی جبل الطارق می گوید به سختی می توان با استناد به تصاویر ماهواره ای ایران را به نقض توافق درباره نحوه فروش محموله نفتی آدریان دریا 1، متهم کرد.

24 مهر 1398

نصب دوربین مداربسته در داروخانه های ازبکستان اجباری می شود

وزارت بهداشت ازبکستان برای جلوگیری از فروش داروهای غیر قانونی نصب دوربین مداربسته در تمام داروخانه های این کشور را اجباری می کند.

23 مهر 1398

کف و سقف دریافت بیمه بیکاری

قائم مقام سازمان تامین اجتماعی شرایط بهره مندی از بیمه بیکاری را تشریح کرد.

20 مهر 1398

ایران در بین 7 کشور اول فراوری علم هوش مصنوعی

در گزارشی که نشریه نیچر به آن ارجاع داده است، جمهوری اسلامی ایران در بین پرتولیدترین کشورهای علمی جهان در هوش مصنوعی است.

13 مهر 1398

تنها راه عبور از بحران بیکاری اردبیل توسعه گردشگری است

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل تنها راه عبور از بحران بیکاری این استان را توسعه گردشگری دانست.

4 مهر 1398
تعداد: (30)